Політичний оглядач

П'ятниця
26 квітня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Регіони Київ Мін’юст перевірить, чи є в Києві безкоштовні медпослуги

Мін’юст перевірить, чи є в Києві безкоштовні медпослуги

Друк
Міністерство юстиції має намір звернутися до Генеральної прокуратури з проханням проаналізувати дотримання у Києві закону щодо надання безкоштовних медичних послуг.

Про це на прес-конференції у вівторок заявив міністр юстиції Микола Оніщук, повідомляє прес-служба міністерства.

"Я думаю, що ми звернемося з листом на ім`я генерального прокурора з тим, щоб було проведено аналіз дотримання законів. Це саме той випадок, коли, якщо надходить інформація, то прокуратура має внести розпорядження управлінням охорони здоров`я міста Києва з тим, щоб такі ініціативи про добродійні внески були ліквідовані", - сказав Оніщук.

За словами міністра, є інформація, що деякі медустанови столиці ввели платні послуги для громадян, які працюють, але не зареєстровані у Києві.

Оніщук наголосив, що такі громадяни мають право на отримання безкоштовних медичних послуг, оскільки вони формують за рахунок своїх податків і відрахувань місцевий бюджет, за рахунок коштів якого фінансуються медичні установи комунальної власності.

"Ми вважаємо, що вимоги медичних установ про так звані добродійні пожертвування не ґрунтуються на положеннях законів", - підкреслив міністр.

"Українська правда. Київ"

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники