Політичний оглядач

П'ятниця
26 квітня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Регіони Київ Дитсадки зустрінуть дітей медоглядом, а школи темрявою?

Дитсадки зустрінуть дітей медоглядом, а школи темрявою?

Друк

У середу київські школярі і вихованці дитсадків підуть знову на навчання після 3-тижневого карантину.

Тому нині вихователі в садках готуються заново привчати дітей до режиму і щоранку вимірювати температуру, а вчителі - частіше провітрювати класи.

За словами завгоспа дитсадка №92 Катерини Тарнавської, їхній заклад вже отримав телефонограму від райвно, щоб в усіх діток вимагали довідку від лікаря, хто і чим вже перехворів.

Крім того, усі працівники дитсадків зобов'язані носити захисні маски та дезінфікувати приміщення. Щоправда, дошкільнят носити пов'язки не змушуватимуть.

Водночас, за інформацією видання, щоранку усіх діток оглядатиме медсестра: вимірюватиме  температуру, стежитиме, щоб ніхто не кашляв і не чхав. А в раціон додадуть більше цибулі, часнику і лимонів.

Готові до початку навчання і в школах. Мовляв, провели тотальну дезінфекцію: вимили зі спецзасобами парти, столи, шафи, двері, стіни. Крім того, планують частіше провітрювати класи.

Однак, не всі школи зможуть нормально приступити до навчання - школи Дарницького району можуть зустріти учнів темрявою, оскільки "Київенерго" відключила світло у Дарницькому управлінні освіти за борг у 473 тисячі гривень.

За словами виконуючої обов'язки начальника Дарницького райвно Ольги Перепелиці, це борг усіх 92 шкіл і садків Дарницького району.

"Нас попередили, що можуть залишити без електрики і навчальні заклади - це 42 школи і 50 дошкільних установ. А вони ні в чому не винні, адже за використане ними світло можемо платити тільки ми - у шкіл навіть немає рахунків. Нам, у свою чергу, гроші виділяє райадміністрація, їй - міський бюджет. Зазвичай, до 25 числа в нас вже усе оплачено, а тут КМДА гроші не виділила", - сказала Перепелиця.

 

Газета по-київськи
 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники