Політичний оглядач

Середа
26 червня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Регіони Київ Черновецький обіцяє, що вода у Києві буде цілодобово

Черновецький обіцяє, що вода у Києві буде цілодобово

Друк
Мер Києва Леонід Черновецький обіцяє не допустити погодинної подачі води мешканцям столиці.

Про це йдеться у зверненні міського голови до киян, повідомляє прес-служба КМДА.

"Дорогі кияни! У ЗМІ з'явились заяви про те, що "Київводоканал" розглядає варіанти переходу на лімітований графік подачі питної води. У зв'язку з цим хочу відзначити, що я не допущу, щоб за політичними мотивами, через примітивне небажання окремих людей домовлятися і шукати компроміс, європейська столиця може опуститися до того, щоб давати киянам воду по годинам", - сказав мер.

За його словами, проблема виникла через те, що внаслідок наявності боргів КП "Київводоканалу" перед "Київенерго" відбулось блокування рахунків столичного водоканалу.

"Переконаний, що це суто їх правові відносини, і карати таким чином киян, які справно сплачують за спожиті послуги, я не дозволю", - сказав Черновецький.

Він запевнив, що в нього "є важелі впливу на ці компанії, і я змушу їх знайти спільну мову, не втручаючись при цьому у нормальне життя мешканців міста та не заплямовуючи імідж столиці".

"Я звертаюсь до киян з проханням не панікувати, і не вірити у ці голослівні заяви - доки я мер Києва, вода у ваші будинки подаватиметься цілодобово", - сказав Черновецький.

Як відомо, у середу керівництво "Київводоканалу" заявило, що буде змушене найближчим часом перейти на лімітований графік подачі питної води мешканцям столиці та припинити очищення стоків, якщо "Київенерго" і КМДА не вирішать проблему взаєморозрахунків підприємств, що постачають послуги гарячого й холодного водопостачання.

"Українська правда. Київ"

 
Коментарії (1)
1 Понеділок, 13 лютого 2012 22:55
Троещинский разлом
Льоник, признайся кому ты гад Троещинское метро напарил? Тебе Иуда за Троещину не стыдно!!!В 2011набалаболил что будет ездить ,так вся троещина пользуется и вспоминает своего БАЛАБОЛА мера-будеш гореть в аду -Марс тебе в зад!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники