Політичний оглядач

Вівторок
23 жовтня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна У світі Азія Світові ціни на нафту значно знизилися

Світові ціни на нафту значно знизилися

Друк
Ціни на нафту на світових ринках у четвер, 5 березня, значно знизилися на тлі невиправданих очікувань інвесторів, що Китай, який є другим за величиною країною-споживачем енергії після США, приєднається до світових держав у застосуванні заходів для стимулювання економік.

Про це повідомляє агентство Ройтерс.

За словами аналітика компанії Alaron Trading Філа Флінн, ринок розбурхали очікування того, що прем'єр-міністр Держради КНР Вень Цзябао вразить стимулюванням плану з порятунку.

За його словами, китайський прем'єр "роздразнив биків обіцянками, що китайська економіка продемонструє зростання, незважаючи на світову рецесію, але так і не вніс жодних доповнень в національний (в 585 мільярдів доларів) план з порятунку".

У підсумку, ціна квітневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil на лондонській біржі IСE (InterContinental Exchange Futures) за підсумками торгів знизилася на 2,48 долара - до 43,64 долара за барель.

На нью-йоркській біржі NYMEХ (New York Merchantile Exchange) вартість квітневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки Light Sweet Crude Oil знизилася на 1,77 долара - до 43,61 долара за барель.

Очікувалося, що торги з нафти відбудуться у діапазоні $ 45-46 за барель.

Раніше прем'єр Держради КНР Вень Цзябао заявив, що економіка Китаю цього року може зрости на 8%, незважаючи на глобальну економічну кризу. Напередодні з'явилася інформація, що уряд Китаю може в найближчій перспективі повідомити нові заходи стимулювання економіки.

 

Новинар
 
Коментарії (1)
1 Неділя, 19 липня 2009 21:29
Тарас
Прибутки від зниження зявляться тільки в монополістів рину пального на Україні. Споживачі в нашій країни падіння ціни на пальне не побачать, як і не бачили до цього. Крім одного разу про який уже забули. Йде збір урожаю, який створює попит.

Контракти на закупку нафти складають на рік, півроку вперед. Якщо хтось хоче марно понадіятись на зниження цін для нафтопереробної промисловості і роздрібної торгівлі пального, то доведеться почекати.

http://sites.google.com/site/kozackiywriter

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники