Політичний оглядач

П'ятниця
26 квітня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна У світі Америка Скинений президент Гондурасу закликає нових керівників віддати владу

Скинений президент Гондурасу закликає нових керівників віддати владу

Друк

Мануель Селая, якого наприкінці червня усунули з посади президента Гондурасу й змусили залишити країну, висловив сподівання, що керівники перевороту вже протягом доби оголосять про свій відхід, щоб повернути його до влади.

Він прибув учора до Коста-Ріки для переговорів із представниками супротивників за посередництва президента Коста-Ріки Оскара Аріаса.

Мануель Селая повторив при цьому, що єдина тема, про яку він ладен домовлятися, – це його повернення на посаду президента.

Новий тимчасовий президент Гондурасу Роберто Мічелетті не підтвердив своєї участі у зустрічі, а призначив делегацію, яка представлятиме нинішню владу Гондурасу на переговорах у Коста-Ріці.

Американські держави, включно зі США, інші країни світу й міжнародні організації засудили переворот у Гондурасі як відступ від демократії й заявили, що далі вважають Селаю за президента країни. У самому ж Гондурасі заявляють, що Хосе Мануеля Селаю Росалеса усунули саме за численні порушення Конституції й законодавства і здійснили це цілком законно, за рішенням Верховного суду й зі згоди парламенту.

 

Радіо Свобода 

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники