Політичний оглядач

Субота
28 травня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Пошуки майбутнього Аналітика Чи є у людства шанс вижити, не доводячи справи до необхідності “суда Божого”? (ч. II)

Чи є у людства шанс вижити, не доводячи справи до необхідності “суда Божого”? (ч. II)

Друк

Частина II

(Цей текст готувався ще 1998 року, і у вас є можливість проаналізувати, чи правильно були зроблені деякі висновки.)

Нагадаю, що в першій частині статті, завдяки тексту святого письма, а саме останньої книги Біблії і Нового Заповіту, що називається “Об’явлення Івана Богослова” (грецькою “Апокаліпсис...”), ми з вами дійшли висновку, що переважна більшість подій, зображених в цій книзі, відбувається саме в наші часи. І хоча всім відомо, що на все - воля Божа, в тому числі і на розуміння різними людьми різних подій, все ж мені дуже хочеться сподіватись, що більшість із вас дійшла саме того висновку, що найголовніші, кульмінаційні, події відбуваються саме за нашого з вами життя. Тому що тільки таке розуміння дозволить нам з вами приймати по-справжньому вірні рішення щодо своєї поведінки і щодо ставлення до тих подій, які відбуваються навколо нас, а також щодо своєї безпосередньої участі в цих подіях.

Нагадую ще раз, що я не маю права на те, щоб бути, як кажуть, “істиною в останній інстанції”, бо це - виключне право лише Всевишнього. Я лише висловлюю свою власну думку, своє власне бачення подій, що відбулись, відбуваються або можуть відбуватись в найближчому майбутньому, а також про те, що саме треба зробити, щоб це найближче майбутнє стало кращим.

Кожна доросла людина як громадянин своєї держави, як маленька часточка існуючого суспільства не може уникнупи участі в політичних подіях, що відбуваються в цьому суспільстві, хоча б уже тому, що навіть прийняття рішення про свою особисту неучасть в подіях, які називаються політичними, уже є прийняттям політичного рішення!

Я хочу поділитись з вами своїм баченням реального стану вищих щабелів влади в нашій державі.

Почну з Верховної Ради. Всім відомо, що за своїм політичним спектром склад Верховної Ради узагальнено ділять на правих, лівих і різні центри (правий центр, лівий центр і т.і.).

На справедливу думку багатьох фахівців, тільки центристи можуть якось примирити і лівих, і правих, і взагалі бути гарантами відносного спокою в державі. На мою ж думку, саме цього центру у Верховній Раді якраз майже і не існує! Звісно ж, за деякими поодинокими виключеннями.

Спробую це довести.

Які основні гасла об’єднують лівих? Це:

1) загальнодержавна власність;

2) матеріалістичне (атеїстичне) світосприйняття.

Які основні гасла об’єднують правих? Це:

1) приватна власність заради збагачення людей;

2) релігійне світосприйняття, віра у Вищу Силу (Бог, Аллах та ін.).

А які ж гасла об’єднують переважну більшість з тих, хто називає себе центристами, виходячи з їхніх реальних, відомих багатьом, здійснюваних ними вчинків? Це:

1) приватна власність заради збагачення людей;

2) матеріалістичне світосприйняття.

Справді віруюча людина ніколи не буде намагатись особистого збагачення не тільки за рахунок оточуючих їх людей, а також за рахунок держбюджету, тому що народу відомо, що за рахунок чужого нещастя свого щастя не збудуєш. До того ж, серед центристів досить багато громадян, котрим конче потрібна була депутатська недоторканість, і самі знаєте чому.

От і виходить, що, на мою думку, більшість тих, хто називає себе центристами у Верховній Раді, насправді є лівіші від лівих і правіші від правих, бо взяли на своє озброєння найгірше гасло лівих (“безбожність у всьому”) і найгірше гасло правих (“приватна власність заради збагачення”. Згадайте “Еванг.” від Матвія гл.19 вірш 23: “Ведблюдові легше пройти через голчине вушко, ніж багатому в Боже Царство ввійти!”)

Справжніх центристів у Верховній Раді - одиниці, і вони не роблять там “погоди”.

То чи може Верховна Рада такого складу приймати закони не під себе, а під простих, багаточисельних і давно вже злидарюючих грормадян? На мою думку: Н І К О Л И !

Що ж стосується претендентів на посаду Президента України, то тут я теж не бачу жодної по-справжньому віруючої в Бога людини (Господи! Як я хочу, щоб я помилився в цьому своєму висновку!). А це означає, що кого б не вибрали в жовтні 1999 року Президентом України, він буде, передусім, захищати свої власні інтереси і інтереси свого оточення і своїх “спонсорів”, а уже потім, можливо, перед наступними виборами згадає про народ, як це зробив нині діючий Президент. І навряд чи обраний в жовтні новий Президент України буде намагатись втілити в життя ті заходи або подібні до тих заходів, своїми думками про які я хочу поділитися з вами, шановні читачі.

Але спочатку згадаймо найвідомішу і найголовнішу молитву усіх християн, в якій є наступні слова: “... да прийде Царствіє Твоє, да буде воля Твоя на землі, як і на небі...” А тепер уявіть хочаб на мить, що Господь зробить з нашою з вами цивілізацією, якщо раптом здійсняться ці слова найголовнішої молитви. Та Йому не залишиться нічого іншого, крім як знищити цю цивілізацію і розпочати створювати нову!

Що ж треба зробити, щоб уникнути цієї участі, та справді підготувати людство до майбутнього “царства”, яким керуватиме на землі Господь? Про це (але дуже поступово!) я спробую розповісти в цій статті (частково) та моїх майбутніх статтях.

Спочатку я хочу поділитись з вами своїм баченням того, яке суспільство треба будувати, а потім - якою повинна бути економічна політика керівника і керівництва абсолютно любої держави і передусім України для того, щоб значно покращити і економічну ситуацію в країні і покращити умови життя всього народу, а не тільки окремо взятої частини цього народу.

Нинішнє керівництво нашої держави вперто намагається побудувати суспільство на зразок найрозвиненіших держав заходу, мотивуючи це тим, що “там” найкращі науково-технічні досягнення і реалізація в життя цих досягнень, а також тим, що рівень життя “у них” значно вищий за рівень життя нашого народу.

Так, ці ствердження стосовно західних країн справедливі. Але чи справді країни Заходу ідуть правильним шляхом? Адже ж і в історії колишнього Радянського Союзу були періоди більш бурхливого, ніж на Заході, розвитку економіки! До того ж, на територіях тих держав в 20-му столітті не було (наприклад, в США) або майже не було таких масштабних руйнівних військових дій, які відбувались в Східній Європі. Виняток складають ФРН та Японія, але економіка цих держав, а особливо Німеччини, отримала значні інвестиції від розвинених капіталістичних держав.

І треба не забувати про те, що, незважаючи на численні позитивні релігійні явища в країнах Заходу, все ж значно частіше проявляються підтвердження того, що більш популярним і більш бажаним для багатьох громадян західних країн є інший “бог” - гроші! Причому, чим більше громадянин має цих “зелененьких” або іншої вільно конвертованої валюти, тим краще цей громадянин себе почуває. І чим багатшою з точки зору грошей стає людина, тим більший престиж і вплив вона має в суспільстві Заходу, тим більш поважною особою стає.

А що ви, шановні слухачі, чули про багатих духовно людей Заходу? Особисто я згадую чомусь лише факти не дуже чисельної гуманітарної допомоги потерпілим від стихійних і військових лих народам, причому здебільшого ці факти більше схожі на політичні акції, а не на загальногромадянський прояв співчуття до потерпілих. А також згадую телетрансляції і окремі репортажі найбільш грандіозних і масових подій в церковному житті тих країн, наприклад, відеотрансляції найважливіших літургій року з Ватикану тощо.

Можливо, Господь Бог частково забрав мою пам’ять, через що я більше не пам’ятаю інших проявів багатої, високої духовності Заходу (якщо не брати до уваги деякі персонажі окремих художніх кінофільмів). Якщо я не помиляюсь, то майже загальнолюдський спосіб життя на Заході спрямований на постійні пошуки збагачення, причому все більшого збагачення, аж поки людина не стає найбагатшою, якщо їй в цьому поталанить. А що далі?

А далі в котрий раз нагадую вам відомі слова Ісуса: “Ведблюдові легше пройти через голчине вушко, ніж багатому в Боже Царство ввійти!” (“Євангеліє” від Матвія гл.19 вірш 23).

То чи тим шляхом розвивається шанований усім світом Захід?

Інший, полярний з точки зору розвитку людства, шлях яскраво продемонстрував Радянський Роюз за сценарієм і режисурою соціалістів-комуністів, а точніше - безбожників, які, відкидаючи усі інші форми прояву життя, крім земного фізичного, відкидаючи доведену вже можливість існування душі поза фізичним тілом, не боячись Бога і всіх можливих для себе наслідків, жили (а деякі з них і досі живуть) лише сьогоднішнім днем, створюючи умови різних благ лише для себе і свого оточення, якщо не виходить для всіх, і не нехтуючи навіть найбруднішими засобами задля досягнення особистих цілей. Якщо людина не відчуває або не хоче відчувати над собою Вищої Сили, яка може згодом покарать за гріхи, то така людина, знаходячись при владі, може накоїти дуже багато лиха іншим людям, що наглядно продемонстрували компартійні керівники колишнього СРСР.

Де ж знаходиться правильний шлях розвитку людства?

На моє переконання, він знаходиться якраз посередині між наведеними вище!

Якось в відеорепортажі про перші відвідини Михайлом Горбачовим як керівником СРСР Ізраїлю я почув, як з його уст злетіла приблизно така фраза: “Я радий ступити на землю, на якій народився перший комуніст”. Особисто я подумав, що Горбачов має на увазі ні кого іншого як Ісуса! І моєму обуренню, здається, не було меж! Бо назвати першим комуністом Того, Кого самі комуністи заперечували як саму реальність, віруючих в Якого і священників просто таки фізично знищували! Але, згадавши все ті ж відомі слова Ісуса про верблюда, багатія і Царство Боже, я дійшов висновку, що свідомо чи несвідомо але Михайло Горбачов був, на мій погляд, дуже близький до істини!

Проте, спочатку подивимось, якими словами описане життя в Царстві Божому: "І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і смерти не буде вже, ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде,.." (гл.21 вірш 4)."Вони голоду й спраги терпіти не будуть уже, і не буде палити їх сонце, ані спека яка"..."І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре!"(гл.7 вірші 16, 17).

А ще сказано про те, що мешканці Царства Божого, будуть займатись улюбленими справами.

А усе це вам нічого не нагадує? Тоді я допоможу: "від кожного - за здібностями його і кожному - за потребами його"!

На моє переконання, однією з найбільших трагедій людства є те, що будувати щось на зразок Божого Царства на землі в 20-му столітті розпочали саме безбожники, чим і дискридитували чудову ідею побудови суспільства.

Спрощено і більш зрозуміло врешті-решт для читачів можна сказати, що перспективне майбутнє за суспільством приблизно(!) відомому сьогодні всім соціалістично-комуністичного напрямку розвитку, але (і це - найголовніше!) під керівництвом справді високодуховних, люблячих інших як самого себе керівників, тобто під керівництвом людей по-справжньому віруючих в Бога як в того, хто справді може покарать їх за їхні земні гріхи.

Ще більш спрощено: соціалізм і комунізм, але без керівництва соціалістів і комуністів як людей бездуховних, що живуть лише днем сьогоднішнім і лише для себе.

І не важливо, чи це буде президентська республіка, чи парламентсько-президентська республіка, чи монархія без права успадкування якимось нащадком, чи щось інше. Це може згодом вибрати весь народ загальним голосуванням. Особисто мені подобається одна з форм монархії, тому що в цьому випадку більше шансів для проявлення, можливо, кращих рис приватної власності, а саме: справжній господар ніколи не буде красти сам у себе, а особливо в державних масштабах (згадайте деяких відомих керівників в нашій державі). Найголовніше - щоб керівниками були справді віруючі в Бога, чесні і високоосвічені люди. Тобто вся проблема - в правильному вихованні людей і в правильному виборі справді потрібного чи потрібних чесних керівників.

Як всі розуміють, неможливо перевести на повне державне утримання усіх громадян одночасно. Та це, на мою думку, не є обов’язковим. Хоча б тому, що в любому суспільстві є працьовиті, хазяйновиті люди, а є люди, які не вміють добре хазяйнувати, є і ледарі. Навряд чи доцільно останніх переводити на державне утримання в першу чергу.

До того ж кожна молода людина повинна мати можливість вільного вибору своєї майбутньої діяльності, а тому на початковому дорослому етапі свого життя кожна людина повинна мати якусь приватну власність, з розпорядження якою вона мала б можливість розпочати свою діяльність не за рахунок держави, а за власний рахунок [це матиме дуже велике значення для розвитку у людей відповідальності за прийняття рішень, чого, як правило, не буває при маніпулюванні державною (тобто чужою) власністю!]. У випадку успішного розвитку власної справи і при виконанні певних умов з певного етапу громадянин переходить на повне державне утримання. З цього ж моменту держава може при необхідності створювати для даного підприємства якісь додаткові особливі умови (наприклад, пільгове державне кредитування тощо). При бажанні цей же громадянин може створювати й їнші підприємства.

Звісно, що пререхід до такого шляху розвитку миттєво просто неможливий. І своїм баченням необхідних обов’язкових заходів на цьому шляху я хочу поділитись з вами далі.

Ще раз хочу звернути вашу увагу на важливість вибору керівником держави саме людину чесну і обов’язково віруючу в Бога. Тому що тільки така людина зможе знайти в собі сили і сміливість втілити в життя деякі дуже суттєві і важливі, на мою думку, рішення.

Наприклад, в нинішніх умовах, в яких знаходиться Україна, (кінець 90-х років 20 століття) цей перехід до вірного, на мій погляд, шляху розвитку суспільства можна було б здійснити за кілька років за умови виконання наступних дій:

1. Повинен бути обраний один керівник (президент держави) прямим голосуванням. Причому обраний він буде вважатись лише у випадку, якщо за нього проголосує більше 75% -тів від загального списку виборців (щоб були підкреслені його повноваження) і лише на один-єдиний термін без права в будь-який спосіб продовжити термін свого президентства і без права в наступні 3-5 років після президентства займати будь-які державні пости (це ж повинно стосуватись і його найближчих родичів).

На цьому етапі протягом перших 3-5 місяців, користуючись отриманними від виборців повноваженнями, президент повинен видати обмежену кількість указів конституційної сили:

1) з метою припинення зловживань в державних масштабах - указ про скасування усіх депутатських недоторканостей на термін перебування його на посту президента;

2) з метою недопущення законотворчого хаосу в державі та з метою збереження конституційності подальшого життя в державі - указ про тимчасове призупинення повноважень Верховної Ради на термін не більше 3 років при гарантії збереження тільки на цей термін депутатської недоторканості стосовно арештів і затримань депутатів (за винятком випадків, коли вина депутата буде доведена судом, а також з забороною виїзду за кордон при відкритті кримінальних справ проти депутатів).

Після закінчення терміну призупинення повноважень Верховна Рада повинна допрацювати весь термін, який залишався їй до призупинення повноважень;

3) з метою часткового повернення на Україну вивезених грошей і оживлення економіки - указ про обов'язкові представлення фізичними особами-громадянами України протягом 1 (одного) місяця відповідним податковим органам декларацій про суми грошових цінностей, що знаходяться в закордонних банках і належать громадянам України або юридичним особам-резидентам України. Протягом наступних 2 (двох) місяців 50% цих сум громадяни України і юридичні особи повинні повернути для зберігання в фінансові установи на території України або внести у вигляді інвестицій в підприємства-резиденти на території України. Всі без винятку фізичні особи-громадяни України, а також керівники і засновники юридичних осіб, які ухиляться від виконання цього указу автоматично повинні бути позбавлені українського громадянства незалежно від їхніх колишніх заслуг або знаходження на високій державній посаді;

4) з метою реанімації і розвитку економіки на перехідному етапі - указ про встановлення для всіх виробничих підприємств податку в розмірі 3-5% від реалізації (відвантаження) продукції, а для торгівельних підприємств - в розмірі 5-7% від товорообігу (навряд чи зараз казна України в кінцевому пісумку отримує більше!);

5) дуже важливо, щоб з метою зацікавлення засновників підприємств (фізичних осіб) в збільшенні обсягів вироблення і реалізації якісної і корисної продукції - указ про переведення за певних умов [обсягів реалізації хоча б одним їхнім підприємством корисної для народного господарства і для громядян продукції (за умови виплати працівникам підприємства заробітної плати, вищої, ніж по галузі) тощо] на повне державне забезпечення, для реалізації чого повинна бути створена постійнодіюча державна комісія. При зниженні обсягів реалізації підприємствами нижче певних меж (або невиконанні інших обов’язкових умов) за результатами звітного періоду їх засновники знімаються з повного державного забезпечення з поверненням усіх колишніх матеріальних благ, а в разі неможливості повернення (зносу тощо) - рівноцінних тим, що були до державного забезпечення;

6) з метою створення законодавчої бази для суспільного і політико-економічного життя зібрати на термін до 3 місяців з правами знаходження у відрядженні тимчасову групу кращих на думку президента науковців і практиків держави для створення взаємоузгодженого пакета указів стосовно майбутнього політико-економічного життя і обороноздатності в державі на перехідний період. Бажано, щоб загальна кількість цих указів в пакеті не перевищувала 30 указів. Ця група до остаточного створення і повного узгодження між собою всіх проектів указів повинна працювати у повній ізоляції з метою недопущення витоку інформації і подальшого використання її окремими організаціями і громадянами в корисливих цілях. Але повинні бути створені всі умови для отримання членами цієї групи любої інформації і умови для плідної роботи цієї групи..

Після розробки цією групою пакету конституційних указів Президент повинен його оприлюднити і розпустити створену тимчасову групу. Повну відповідальність за укази повинен нести Президент.

2. За рік до закінчення терміну повноважень діючого Президента повинен бути проведений референдум, на якому громадяни України повинні більшістю голосів вільно обрати ту політичну форму існування держави (монархія, князівство, республіка тощо), яка, надумку громадян, найбільше імпонує ментальності громадян України і найбільше гарантувала б відомі і необхідні для всіх права і свободи.

Шановні читачі! Все це та багато іншого є, на мою думку, необхідними речами на попередньому, перехідному етапі на шляху до справедливого суспільства, проте суспільства, яке б враховувало необхідність узгодження практично нескінченних потреб звичайної людини з обмеженістю існуючих земних ресурсів. Можна продовжувати перелік необхідних умов, указів та інше. Але усе, з чим ви зараз ознайомилися, може назавжди залишитись лише тільки звуком, якщо ми з вами оберемо президента-безбожника.

Тому я закликаю вас: будьте дуже обережними і уважними при виборі кандидатури майбутнього Президента України. Від цього, можливо, залежатиме ваша доля і доля ваших дітей, онуків та правнуків.

В закінченні цієї статті прошу в Господа дати мир вашому дому, всім вам і дітям вашим - міцного здоров’я, а нам всім - мудрості і зваженості! Усього вам найкращого!

 

Володимир Нужненко.
 
Коментарії (86)
1 Понеділок, 14 липня 2008 22:38
Шеля
Вся власть от Господа,и наша задача-молится и благословлять их.Если такое в государстве творится,значит мы заслужили.А если бы все украинцы от мала до велика покаялись и воззвали к Спасителю, то все было бы иначе.Молитесь и просите да будет вам дано!
2 Понеділок, 14 липня 2008 23:14
UA
З приводу всіх цих пророцтв згадується Льюіс Керол - "Варення - на завтра"
3 Вівторок, 15 липня 2008 08:55
Настик
Я думаю что надо просто верить в Господа, молится.
4 Вівторок, 15 липня 2008 11:11
Володимир Нужненко
Уважаемые участники форума!
В самом начале статьи я попытался обратить ваше внимание на то, что подготовлена данная статья была еще в 1998 году для программы украинского радио "Пошуки майбутнього", которую вел автор и ведущий Виктор Мороз еще перед президентскими выборами в 1999 года. У вас есть возможность оценить, насколько данная статья осталась актуальной по состоянию на сегодняшний день.
В настоящее время я без особой спешки готовлю новый материал уже применительно к сегодняшним реалиям. В нем будет более детально и конкретно изложено все, что необходимо будет всем нам сделать для того, чтобы ВСЕ граждане Украины жили хорошо, а не только, скажем, Ахметов, Коломойский и некоторые другие. Кстати, не потому ли подавляющее большинство населения восточных областей Украины еле концы с концами сводит, что рядом с ними "выросли" такие миллиардеры как Ринат Ахметов и некоторые другие?
И еще. Регулярные молитвы - это очень хорошо! Но ведь и Ющенко с Януковичем и Тимошенко тоже молятся (по крайней мере в рекламных роликах)! Но при этом, живут и поступают по-своему! Нам же тоже, кроме молитв, надо совершать еще что-то, чтобы заслужить надежду на место в Царстве Божьем! Напомню, что написано в предпоследней главе последней книги Библии (ст.6-8):" ...жаждущему дам даром от источника воды живой; Побеждающий наследует все, и я буду ему Богом, и он будет Мне сыном; Боязливых же, и неверных, и скверных, и убийц, и любодеев, и чародеев, и идолослужителей, и всех лжецов - участь в озере, горящем огнем и серою; это - смерть вторая".
Вы лично как хотите: просто молиться, ничего более со своей стороны не делая, или же все-таки что-то делать праведное помимо молитв?
5 Вівторок, 15 липня 2008 18:18
123
Ну и что? Резко присоединиться к правослвной или католической - раздать имущество? бросить жену,детей и родителей забиться в келью и ждать прощения - к этому призываете- Не согласен, -Думайте глубже, раскрепощеннее и Б-г Вас наградит по делам вашим....
6 Вівторок, 15 липня 2008 18:45
Татьяна
Шанса вижить на этой земле у нас уже нет,так как много мы натворили всяких гадостей и зла. И судить кого-либо мы невправе. Смотрите не друг на друга, а на себя. Ведь если бы мы видели свои собственные ошибки и старались их исправить,то недойшли бы до такого. Сейчас мы должны позаботиться о той жизни, которая после смерти.Нужно искренно покаяться в соделаном и молить Бога о прощении.Ведь у нас осталось очень мало времени. Хорошей жизни на эттой земле не было и не будет. Жизнь на той земле -это шанс спасти наши души.Нам надо заботиться не о благе этой временной жизни, а Царстве Небесном. Молитва - это беседа с Богом. но нужно хорошо постараться,чтобы Господь услишал нас. Нужно очистить свою душу от страстей покаянием и твердой решимостью исправиться. Тогда Господь открыет нам выход с сложившейся ситуации. Землей править антихрист, а власть эму дали не кто иные как мы. Вот тепер просите Бога о пощаде и прощении. Кроме Бога никто ничего не исправит и даже не надейтеся на свои силы. Без Бога мы ничто. Бог дал нам жизнь, мы должные Его отблагодарить и прожить эту жизнь достойно.
7 Вівторок, 15 липня 2008 18:53
Володимир Нужненко
Для 123.
Вы любили в детстве подарки от "святого Николая" (или "от Деда Мороза")?
А ведь это был реальный человек. Причем, один из самых богатых в своем городе! Но он отлично понимал, что из всего этого богатства он даже тысячной доли не смог бы с собой забрать в иной мир. Можно было бы и как-то по-другому распорядиться своим имуществом, более рационально и эффективно, но он выбрал именно такой вариант, какой он реализовал: тайно раздавал в виде подарков. И не нам в конечном итоге его судить, а Тому, от Чьего решения зависит итоговая судьба наших с Вами душ.
Что касается резкого принятия очень важных решений, то мне больше нравится правило, которым пользовался Сергей Павлович Королев во время создания ракетной техники: "семь раз отмерь, один раз проверь и снова отмерь!"
Что же касается "бросить жену,детей и родителей...", то я, например, не одобряю поступок Исуса, когда он забрал себе в ученики (в число двенадцати апостолов) кормильца семьи. Хотя, в целом, Исус прожил свою жизнь так, что оказался единственным достойным "принять силу, и богатство, и премудрость, и крепость, и честь, и славу, и благословение." ("Откровение..", гл.5, ст.12).
8 Вівторок, 15 липня 2008 19:22
Володимир Нужненко
Татьяне.
Шанс выжить на этой земле у нас еще есть, не смотря ни на что! Вы говорите правильно, что в своем поведении мы должны смотреть не на других, а на себя. Но другой крайностью будет "замкнуться в себе". И Вы правы, что нам надо заботиться не о благе этой временной жизни! Но лишь нашей жизни! При этом мы просто должны заботиться о благе окружающих нас людей! Вспомните правило: "Относись к окружающему тебя миру так, как ты хотел бы, чтобы этот мир относился к тебе самому".
Взять хотябы в качестве примера того же Рината Ахметова. Как могут относиться к нему окружающие его относительно бедные люди, когда они догадываются, что, возможно, и он своим "скороспелым" многомиллиардным богатством способствовал тому, что они так и остаются бедными? Не удивлюсь, если очень многие уже прокляли его богатство! А ведь, в таком случае, это проклятие обязательно настигнет если не его самого, то уж точно его наследников!
Вот и выбирай при этом, как тебе жить.
Есть и другой пример. В Исландии, несмотря на большую длительность существования капиталистических отношений, нет бедных людей. Почему? Да потому, что нет контрастно богатых! А у наших новоявленных капиталистов - дурь в голове! Все им мало! Уже в который раз повторяю слова Иисуса: "истинно говорю вам,что трудно богатому войти в Царство Небесное."(еванг. от Матвея, гл.19, стих 23).
9 Середа, 16 липня 2008 09:21
Сергий
Для 123
Никто Вас не заставляет бросать жену и детей, спастись можно и в миру не уходя в монастырь. Для начала нужно понять какая вера истинная и не ставить знак равенства между православием и католицизмом. Вот тут действительно надо подумать глубже как Вы говорите. А прощения не надо ждать, его надо заслужить. А если думать "раскрепощеннее" то это приведет Вас или в секту, или исказит Ваше понятие о Боге, ведь он не познаеться с помощью интеллектуальных рассуждений, а только с помощью Святого Писания и наставлений святых отцев. С любовью к Вам раб Божий Сергий.
10 Середа, 16 липня 2008 16:16
черняк.сергій.володимерович
щоб.люди.ходили.в.церкву.
11 П'ятниця, 18 липня 2008 14:45
Enigma
Слава Богу! Я радий, що накінець ми задумалися над реальними речами, це дуже добре, дорогі мої браття й сестри.....Нам просто потрібно поставити перед собою цілі і етапи, як діяти і потихеньку викоріняти всю чернь страстей із себе та інших, обєднуватися і діяти з молитвою Божою, бо "Вера без дел МЕРТВА!" А шанси для спасіння в нас є..... Пророцтва можуть мінятися, як було у випадку з Іоною, люди ж там покаялися.....а Содом і Гомору не пожалів, бо не покаялися..... Давайте не будемо залишати наші благі прагнення і боротися проти зла... Спаси нас, Господи!
12 П'ятниця, 18 липня 2008 20:58
Людмила
К сожалению мир сегодня живёт во грехе и проклятии, и каждый думает, что знает как жить, и у каждого своя правда и своё представление о жизни. И я одна и тех кто так жил пока я неузнала истину и не приняла Иисуса своим Господом и спасителем, и только после этого моя жизнь изменилась.К счастью есть Тот, кто любит всех людей и Готов простить нам наши грехи и Предоставляет каждому шанс и возможность услышать живое Евангелие и покаяться. Почему живое, потому что Бог Он живой Бог, Он личность, а не религия или обряды - это самое важное, что должны понять люди на земле, и знать, что жизнь каждого зависит только от Него, а не от бабки гадалки или экстрасенсов, ворожек или астрологов. Не по делам нашим Бог прощает нам наши грехи, а по милости Своей. Он хочет, чтобы мы знали истину, а не жили во тьме, и не винили окружающий мир и государство во всех бедах. Бог хочет, чтобы каждый взял ответственность, прежде всего за свою жизнь, семью, общество и за всю планету, а не жил моя хата с краю. Бог, нас -своих детей видит успешными лидерами, богатыми и целеустремлёнными, а не серыми мышами, которые бояться высунуть нос и действовать( идти в политику, заниматься проектами которые принесут пользу в разные сферы общества, быть бизнесменами и знать как и для чего использовать деньги, а не бояться, что имея деньги не попадёшь в Царство Божье, не надо бояться этого иметь, просто необходимо правильно этим распоряжаться, и приобретать знания и мудрость от Него, чтобы не быть невеждами). У нас есть замечательная инструкция для жизни на этой земле - это Библия, и мы должны жить по этому слову, а не просто говорить я верую в Бога, надо исполнять волю Его на этой земле, вот что необходимо, чтобы спастись. Мы все заем что- незнание закона не освобождает от ответственности, а закон для человечества - это Его воля и принципы по которым мы должны жить, а не существовать на этой земле, потому что мы Его образ и подобие, мы дети Живого Бога, Он заложил в нас Свой потенциал и дары. Сегодня многие незнают правды Божьей, люди нехотят думать мозгами, нехотят развиваться, имеют низкую самооценку, дипресии, переживания и думают что им "поделано" или судьба такая у них. В Библии написано "Истреблён будет народ Мой за недостаток ведения (Осия 4:6). Я считаю, лично мой образ жизни должен нести Его принципы, лично мои дела и поступки могут менять это общество, нести любовь там где горе, влиять там где беззакония, делать то- что могу делать, потому что лично мой вклад на этой земле сможет определить мою дальнейшую жизнь в вечности, когда я предстану перед Самим Творцом и места оправданиям уже не будет. Жизнь христианина -это жизнь без оправданий.
Поэтому ненадо никого винить и судить, нам надо объединяться и трудиться в деле Божьем всем вместе, потому что Он нас уже благословил (Второзаконие28:1-14) и об этом говорит нам слово Его неоднократно.
13 П'ятниця, 18 липня 2008 21:50
Голос
Из Библии понятно, что все мы грешники!!! Только уйдя в монастырь можно попробовать лишиться некоторых пороков...
Все слабые люди рвуться к власти, а также все БОГОМ лишонные талантов!!!! У человека два пути:
Первый - развивай пороки и будешь у власти.
Второй - иди по жизни слушая свою совесть и будешь счастлив, а может случится ЧУДО и СТАНЕШЬ ЧЕЛОВЕКОМ КОТОРЫЙ ВСЕЛИТ В СЕРДЦА ЛЮДЕЙ ВЕРУ!!!!! И тогда счастье появится у большенства человечества!!!
14 Понеділок, 21 липня 2008 12:41
Владимир Иванов
Хотел прочесть, но ничего непонял...
15 Понеділок, 21 липня 2008 15:50
владимир
врою спасемся
16 Вівторок, 22 липня 2008 12:27
гЫ
для сергея,

разве вы не знаете, что вы храм божий-ибо дух божий пребывает в вас.
уважаемые сергей, для общения с богом нет необходимости опредлятся в истиности католицизма или православия, и то и то нарушает заповедь о несотворении кумира, для общения с богом вам посредники ненужны, как правило церковь-католическая, православная или прочая является нечем иным как финансовым посредником, однако исходя из того что вопросы религии духовны-материальные посредники вам не нужны, таким образом истинной религией является исключительно ваша вера, все имена которыми вы наградите бога, и все обряды которые вы исполните, в соответсвии с календарём есть не что иное как идолопоклонничество, ибо календарь, обряд и имя- придуманы человеком и для человека, но ничего общего не имееют со сферой духовной. За исключением ситуации когда вы не верите в то что в вас есть искра божья, однако тут не поможет вам не один алтарь...
17 Вівторок, 22 липня 2008 12:32
Алексей
верою и делами - вера без дел мертва .Спаси нас Господи.Всем неуверенным-рассматривайте свои отношения с Богом как с реальной (но без греха и совершенной) любящей нас личностью , подобием и образом, "дитём" которой мы являемся (но с изьянами-грехами) и общайтесь с Богом как умеете ,основываясь на этом , но чтоб не быть инфантильными - очень желательно прочесть Библию или Новый Завет и хотя бы раз прийти на причастие в православный храм (если вы крещёный) и тогда увидите помощь в своей жизни ,ваших близких ,а возможно и всей страны
18 Вівторок, 22 липня 2008 17:45
Иван
Скажите уважаемые а кто из вас прожил хотя бы месяц или неделю в правде и любви ко всем а ведь с этого надо начинать кто мы на самом деле.
19 Середа, 23 липня 2008 20:54
Костя
Я полностью согласен с словами Людмилы!!!
20 П'ятниця, 25 липня 2008 14:49
Роман
Люди!!! "знання надимає, а Дух животворить", знаємо зараз справді багато.навіть дуже. але хочу нагадати що мудрість Господа проявилась ше й в тому що Писання доступна і для професора, і для селянина, і щоб удалятись від гріха, і чинити добро ніби багато не треба. чи не так? Знаю що спасаємся вірою, але давайте будем памятати що віра без діл мертва, і як сказав апостол "будьте не слухачами, а виконавцями". пропоную утримуватись від критики один одного, а бути живим прикладом для навколишніх", маєм бути світлом для цього світу. І давайте почнемо з тих з ким контактуєм в повсякденному житті. Хай Господь Бог наш просвітить душу, і розум наш! щоб ми пізнали Славу Христа який є образ Бога Невидимого!!!
21 П'ятниця, 25 липня 2008 15:13
аа
Как люди в 21 веке мгут верить в эту старадавнюю муть. А чтобы выжить на планете - плодится нужно меньше.
22 П'ятниця, 25 липня 2008 15:44
Володимир Нужненко
Для аа.
Вы говорите: "стародавняя муть"? А Вы читали первую часть этой статьи на этом же сайте? Мне казалось, что я "разжевал и в рот положил, чтобы осталось только проглотить", как маленьким детям, чтобы, наконец, все поняли, что последняя книга Библии ("Откровение Иоана Богослова") написана о нашем с Вами времени! О времени, в котором мы с Вами живем! Что еще нужно сделать, чтобы до Вас и таких, как Вы это дошло?! Совершить какое-нибудь чудо? Но мне кажется, что Вашу душу и это не изменит! Видно, поэтому и должна быть уничтожена "великая блудница", как записано в Библии!
23 П'ятниця, 25 липня 2008 21:39
SS
ne hram,a sram bojiy...
24 Субота, 26 липня 2008 18:19
валентин
Ну разве" великая блудница стоящая на многих водах"-это не АМЕРИКА.?
многие об этом говорят,что это именно она ,от которой грехи,субкультуры,разжигание страшных войн по всему миру и естественно лживая проповедническая вера.
25 Понеділок, 28 липня 2008 07:58
Володимир Нужненко
Для валентина.
Я ни в коей мере не оправдываю США или какое-либо другое государство "АМЕРИКИ" в разного рода грехах! Но в 17 главе "Откровений ..." для кого Иоан в стихе 18 записал слова ангела: "Жена же, которую ты видел,есть великий ГОРОД, царствующий над земными царями"?
А в стихе 15: "... воды, которые ты видел, где сидит блудница, суть люди, и народы, и племена, и языки".
Кроме того, в стихах 9 и 10: "Семь голов суть СЕМЬ ГОР, на которых сидит жена," "И семь царей, из которых пять пали, ОДИН ЕСТЬ, а другой еще не пришел и, когда придет, не долго ему быть."
Цитаты приведены из издания 1939 года, выпущенного пастором Б. Геце ("Печатано с изданія, выпущеннаго по благословенію Святъйшаго Правительствующаго Синода").
Что же касается, как Вы пишете, АМЕРИКИ, то не успеет смениться на земле одно поколение людей, как её судьбе не позавидует даже самый яростный недоброжелатель. Но это уже совсем другая тема.
Что же касается данной темы, то у меня постоянно возникает такое ощущение, что из тех, кто прочитал вторую часть статьи, очень редко кто знакомился с первой частью, размещенной на этом же сайте на первой странице рядом со второй частью.
26 Понеділок, 28 липня 2008 17:37
валентин
"Город ,который царствует над другими городами"
Ну разве это не соединеные штаты?С ихней сатанинской всемирной банковской системой и кредитованием,которое пришло в нашу жизнь.
А в ОТКРОВЕНИИ сказано о происходившем 11 сентября 2001 года?
С приходом идентификационого кода,а в последующем и чипов вживляемых в тело человека(на правую руку и лоб),уже не долго осталось ждать последнего царя.Так ,что молитесь и кайтесь в своих грехах,пока совсем не стало поздно.
А почему вы спросите на правую руку будут вживлять чип?
Да все очень просто.Христианин совершает крестное знамение(крестится)
правой рукой и чтобы осквернить это действо,будут делать так.
Без него не смогут покупать и продавать.
27 Вівторок, 29 липня 2008 09:45
Володимир Нужненко
Для Валентина.
США - это государство, а не город. В Библии же говорится о городе, расположенном на семи холмах ("семь гор"). К таковым (на семи холмах) могут относиться: Варшава, Москва и еще какой-то город, название которого я сейчас не помню.
Вы хотите сказать, что на место описанного в Библии претендует то ли Вашингтон, то ли Нью-Йорк? Претендовать, конечно, могут, но не более того. Вы сможете как-то "привязать" к ним "10 царей" или "7 царей"? Когда читаете "Откровение...", думайте над каждой фразой, и постоянно помните, что написана эта книга не для кого-то абстрактного, а для нас с Вами.
События, подобные происшедшим 11 сентября 2001 года, по-моему, в Библии описаны не были. Обычно описываются либо события, в корне меняющие ход истории, либо очень поучительные, либо, как минимум, городского масштаба, а не квартального. Например, события 11.09.2001 - почти ничто по сравнению с бомбежкой Дрездена или Берлина в 1945 году!
Всего наилучшего и успехов в Ваших праведных делах!
28 Вівторок, 29 липня 2008 15:23
валентин
События 11 сентября 2001г.по моему,довольно таки сказались на ходе истории.Это стало причиной начала войны в Ираке.И ходят мнения,что это и сделали теже американцы.И это мнение имеет право на существование,потомучто не доказано противное.
29 Вівторок, 29 липня 2008 16:04
Володимир Нужненко
Я уже в одном из своих комментариев говорил, что ни в коем случае не "убеляю" США и их "единодумцев". Им всем тоже достанется в свое время. Причем, им не позавидуют даже самые сильные недоброжелатели. Я не хочу сейчас об этом говорить. Скажу лишь, что в одном из своих писем в адрес народных депутатов Украины в декабре 2003 года я писал, что за несанкционированное ООН вторжение в Ирак США в течение следующих нескольких лет больше обычного пострадают от засух и ураганов (вспомните ураганы "Катрина" в 2004 и "Эндрю" в 2005 годах).
Но пусть еще накапливают свой "капитал". А пока же моя статья несколько о другом.
Всего наилучшего! До связи на следующей неделе!
30 Вівторок, 29 липня 2008 18:41
Виктор
Шанс есть. Учитель на земле с нами. Узрят его чистые сердцем своим.
А если и не узрят, то исполнив заповеди всё равно спасутся независимо
от вероисповедания. Молитесь за тех кто слаб духом, призывайте Христа
в сердце своё в трудную минуту(призывающий имя моё спасён будет-
незабывайте об этом). Мира и счастья вам братья исёстры!!!
31 Вівторок, 29 липня 2008 19:46
Elena
В Писании сказано(1-Петра2:13-18),чтобы ми повиновались всякому человеческому начальству,ибо нет власти не от Бога.Что-то не нравится во власти - молитесь!
32 Середа, 30 липня 2008 14:15
мирянин
Да, трактовка Библии любопытная, и комментарии не вызывают обычного отвращения. Но комплекс "обов'язкових заходiв" явно не от мира сего. Без суда Божьего не обойтись, однако. Аминь.
33 Четвер, 07 серпня 2008 21:11
Володимир Нужненко
Я уже как-то упоминал, что обе части статьи готовились еще в 1998 году. Если бы в то время была реализована хотя бы часть моих предложений, то не возникла б сегодняшняя ситуация, когда пока что мирно сосуществуют с одной стороны большинство граждан, еле "сводящих концы с концами", а с другой - крупномасштабные воры, коррупционеры и взяточники, почивающие на лаврах безнаказанности и считающие себя элитой государства.
Еще раз повторюсь, что в настоящее время я без особой спешки готовлю новый материал уже применительно к сегодняшним реалиям. В нем будет более детально и конкретно изложено все, что необходимо будет сделать всем нам для того, чтобы ВСЕ граждане Украины жили хорошо, а не только так называемая "элита". К сожалению, без упоминавшихся мирянином "обов'язкових заходiв" уже обойтись нельзя, так как "состояние больного уже весьма запущено" и требует срочного "хирургического вмешательства".
34 Середа, 13 серпня 2008 14:26
Михаил
Мир Вам, братья и сестры! Давайте просить Бога и обращаться к пастырям наших церквей, чтобы попытались выдвинуть кандидата в президенты от истинно верующих в Бога, а не позорящих себя и Бога лжеверующих. Может быть тогда, если на то будет воля Отца, нашу Украину минёт страшная участь чаш гнева Господнего. А финал мира сего нам не изменить. Просто с президентом-Христьянином смогло бы узнать о спасении большее число людей и обратиться к Вечному и Безначальному, который по своей Милости и Любви мог бы спасти призвавших Имя Его. Ему за все слава.
Статья безусловно хорошая, но в Библии, по-моему, нигде не говорится, что в последнее время люди будут жить счастливо. Наоборот, и воззовут к Богу - "Гряди, Господи, гряди ..."
35 Середа, 13 серпня 2008 15:52
Володимир Нужненко
Я согласен с Михаилом - в Библии не говорится, что люди будут жить счастливо, но - до суда Божьего! А Вы прочитайте последние две главы "Откровения..." до заключительной части книги (т.е. до стиха 7 главы 22). Это ли не описание счастливой жизни для достойных её?
И что плохого, если нам уже сейчас удастся построить подобное государство с целью как нашей подготовки, так и подготовки будущих поколений к тому миру, в который кому-то из нас (ну хотя бы некоторым!) суждено будет попасть в будущем? А главное - это стало бы примером для остальных! Ведь усилиями безбожников наш мир и так стал - хуже некуда!
Я понимаю, что очень многим (а точнее - большинству) эта идея покажется утопией. Но в Библии не описана утопия, но описана реальность! Все зависит в данном случае от нас с вами! Господь лишь иногда "вмешивается" в процесс развития цивилизации, но при этом является единственным судьей каждому из нас! И наше с вами отдаленное будущее зависит в большей степени от наших мыслей, а также -от наших поступков!
А что сказано об этом в Библии? Стихи с 6 по 8 главы 21: "... жаждущему дам даром от источника воды живой; Побеждающий наследует все, и буду ему Богом, и он будет Мне сыном; Боязливых же, и неверных, и скверных, и убийц, и любодеев, и чародеев, и идолослужителей, и всех лжецов - участь в озере, горящем огнем и серою; это - смерть вторая".
Но для того, чтобы победить, надо, как минимум, что-то реально делать! Причем это должно быть что-то, не идущее вразрез с Его заповедями! Но для того, чтобы реализовать что-то подобное в наши дни, необходимо будет кому-то взять грех на свою душу в борьбе с безбожниками. Может быть, это и есть наше с вами предназначение?
36 Четвер, 14 серпня 2008 09:21
Михаил
Мир Вам, братья и сестры!
Да, блаженство людей Божиих будет, и это - истина, но только под "приятным игом" нашего Господа Иисуса Христа!!! А надежда на человеков в этом деле, и на самих себя, и на мудрость человеческую - сие есть "безумство пред лицем Божим". Поэтому не могу с Вами согласиться, Владимир.
А интерпритация событий Откровения Иоанна очень интересна. Пусть Бог и Отец Господа нашего Иисуса Христа обильно благославит Вас и Украину (и Западную и Восточную).
37 Четвер, 14 серпня 2008 10:22
Володимир
Для Михаила.
Спасибо за добрые слова.
Но когда Вы были более искренни: когда оставляли этот свой комментарий или когда оставляли комментарий (№4) на http://www.politic.com.ua/ukraine/analytic/509 ?
38 Четвер, 14 серпня 2008 10:59
Володимир
Для Михаила.
Когда заканчивается земной путь человека, не просто душа его отделяется от тела, но и с душой - вся его память за весь пройденный им земной путь. Причем, в памяти остаются не только поступки, но и мысли, так как мысль - тоже материальна, и это могу доказать даже я!
И вот вся эта информация очень легко "считывается" тем, кому это вменено в обязанность, а далее - предоставляется для окончательного суда.
Если не только действия, но и мысли человека при жизни были праведными и благими, то ему нечего бояться. В противном случае - бояться есть чего.
Некоторым поздно уже исправляться, но есть люди, у которых еще могут появиться шансы на спасение души!
39 Четвер, 14 серпня 2008 11:07
Михаил
Извини, иногда срываюсь. Просто не могу терпеть враньё. (да и имею много других недостатков, но ...)
40 Четвер, 14 серпня 2008 11:25
Володимир
Для Михаила.
У меня не надо просить извинения, так как ни меня, ни моих близких и знакомых ты не обижал, не оскорблял и т.д. Ты передо мной ни в чем не виноват.
Старайся контролировать свои мысли. Тебе же в будущем это может пригодиться.
А что касается той статьи, то, как мне кажется, там подписались все, кто хотел, и имя автора указано под заглавием статьи.
41 Неділя, 17 серпня 2008 15:06
Аналитик
О судьбах человечества и о Последнем Законе Защитника мира на сайте Империя Святая Русь:

http://imperiuarys.ucoz.ua/forum/0-0-1-34
42 Понеділок, 18 серпня 2008 09:35
Володимир
Для Аналитика.
Ознакомился с упомянутым Вами сайтом.
В лучшем случае - верх дебилизма, а в худшем - сочетание лжецов, провокаторов и лицемеров. Короче говоря, по авторам (или по автору) сайта imperiuarys.ucoz.ua пекло о-о-очень давно плачет!
43 Середа, 20 серпня 2008 11:51
Oksana
Говорите , что хотите. Но без слёз на Украину нельзя смотреть. Где нормальные, здравые рассудительные украинцы??
Где здравый ум??
В России почти половина населения украинцев, а на Украине половина жителей русскоговорящих, с русскими корнями.
И ничего удивительного. У нас одна история, одни корни, имеется в виду Киевская Русь. Одна культура, одна православная вера.
Задача разумных политиков сблизить народ, а не настраивать русских против украинцев и наоборот.Не русских надо бояться а Бога.
Посмотрите , как простые украинцы бедно живут, в какой нищете. А правление Украины втягиваетнарод в национальные розни. Настраивает православных против православных. Постыдились бы уже. Над украинскими политиками весь мир смеётся. Народ свой в нищету загнали национальными роспрями, люди бегут с Украины. А они спины перед американцами прогибают. В НАТО хотят. На какие деньги? От кого защищаться?

УКРАИНЦЫ, ОПОМНИТЕСЬ И ЖИВИТЕ В ЛЮБВИ МЕЖДУ СОБОЙ, С БРАТЬЯМИ И СЁСТРАМИ, С РОССИЕЙ И БЕЛОРУСИЕЙ.
НЕ ПОЗВОЛЯЙТЕ АМЕРИКАНЦАМ И ВСЕМ СТОРОННИКАМ ВОЙНЫ БУДОРАЖИТЬНЕНАВИСТЬЮ ВАШИ ДУШИ.
СОБЛЮДАЙТЕ ТРЕЗВЫЙ УМ И РАССУДИТЕЛЬНОСТЬ. САМОЕ ПЕРВОЕ- САМИ НЕ СГУБИТЕ УКРАИНУ, НЕ РАЗОДРИТЕ ЕЁ .
44 П'ятниця, 05 вересня 2008 19:21
Юрий
Зачем человеку весь мир,если он давно потерял самого себя?Вопрос -"Как найти самого себя?" имеет ответ."Царство Божье" внутри каждого из нас,живущих на планете Земля.Это состояние тестируется математически-однозначно,как одномоментная визуализация определённой пространственной геометрической фигуры.Розенкрейцеры опредляли её,как "Абсолютный куб".Он же философский камень."Спасись сам и вокруг тебя спасутся тысячи..."Для этого никаких особых условий не требуется.Только вера и осознанные действия.Нет разницы где ты живёшь и кто президент или царь.Есть ты-ЧЕЛОВЕК.Чело живущее веками.Информации,как это сделать есть предостаточно.Никто не способен помешать.Правда,и никто не способен помочь.Как в той рекламе-сам любий...
45 Понеділок, 15 вересня 2008 19:02
doc
Какая Вы говорите Вера в Московии?История общаяя?Так она во всём мире общая...Братья говорите?...Библия говрите?Кем и под кого она писана?...
46 Понеділок, 15 вересня 2008 21:38
Павел
Религия человечеству нужна;во что-то верить надо,ведь не все уповают на науку!
Важно не это,а то,что люди перестают понимать в обществе основные ценности;не развиваются такие принципы как человечность,доброта,сострадание,то же милосердие;нет желания у "верхушки"давать людям культуру и уверенность в завтрешнем дне.Духовный мир человека строится от отношения к друг другу,к природе и к себе самому!
47 Середа, 17 вересня 2008 11:13
****
ЭТО ХОРОШО. ХОРОШО, ЧТО МНОГИЕ ВНИКАЮТ В ЭТУ ТЕМУ. ТЕМУ БЛАГОСЛОВЕНИЯ И ПРОКЛЯТИЯ ДЛЯ УКРАИНЫ, ДЛЯ ПЛАНЕТЫ. КТО ГОСПОДЕНЬ!!! а кто служит дьяволу то те ЦАРСТВА БОЖИЯ НЕ НАСЛЕДУЮТ. ПОЭТОМУ УЖЕ ДВА ТЫСЯЧИЛЕТИЯ ЗВУЧАТ СЛОВА ЕВАНГЕЛИЯ -"ПОКАЙТЕСЬ". И это не наша битва, это ГОСПОДЬ ЧЕРЕЗ БИБЛИЮ СПАСЕТ НАС, а мы только делаем выбор, чьи мы? КТО ГОСПОДЕНЬ? И да благословит ГОСПОДЬ Вас сделать выбор, и тогда в вашей душе вечно будет мир, ведь Вы же ГОСПОДНИ, а значит из ЕГО РУКИ Вас никто не похитит, по крайней мере для Вас война закончится. Аминь.
48 Середа, 17 вересня 2008 17:43
Виктор
10.09.08 10:09:08 начался обратный отсчет (двойной) и время, когда протрубит 7-й Ангел совсем близко, а значит близко и Царствие Божье на Земле. 1-й Ангел протрубил - 25.10.1917 среда - революция в России.
2-й Ангел протрубил - 1.09.1939 пятница - 2 Мировая война.
3-й Ангел протрубил - 26.04.1986 суббота - Чернобыль в Украине.
4-й Ангел протрубил - 19.08.1991 понедельник - распад СССР.
5-й Ангел протрубил - 11.09.2001 вторник - ВТЦ в США и вышла саранча, которая вредит людям 5 месяцев ( может 5.5 лет) (терроризм).
6-й Ангел протрубил - 22.02.2003 четверг - начало войны в Ираке. И развязаны 4 ангела (Тьмы) на реке Евфрат. США, ВБр, Польша, Испания.
49 Середа, 17 вересня 2008 20:29
Наталія
Володимир Нужненко, яким чином Ваша спорба впливати на вибір президента в Україні пов"язана із порятунком душі?
50 Середа, 17 вересня 2008 20:45
Наталія
Для автора статті.
Дуже легко критикувати, осуджувати владу, але ж, напевно, пора задуматись над тим, що ще можна встигнути зробити хорошого. Чи вистачить духу аби чинити добрі справи. Більше того, ми всі так заклопотані собою, своїми справами, що деколи не помічаємо чи не хочемо помічати потреб наших близьких. ХІБА ЛЮБОВ І ДОПОМОГА БЛИЖНІМ - ЦЕ НЕ ШЛЯХ ДО ПОРЯТУНКУ ДУШІ??????
51 Четвер, 18 вересня 2008 17:13
Озон
Коментарі просто цуд, особливо праведник Віктор старається. А до своїх архарівських, пардон архангельских труб чомусь забув додати створення совка, голод в Україні, масовий терор в тому ж совку. А Вєлікую Масковію з її держимордами й ріками крові. Й так можна по кожній країні - місця не вистачить.
52 Четвер, 18 вересня 2008 17:28
Ariec61
Спастись задача для народа Украины задача непосильная-ибо угробленный Советской властью Чернобылем и нацистами нынешней власти проводящими политику геноцида по отношению к собственному народупоставили народ в глухой угол безысходности за которым только деградация и вымирание! Для чего это делается-для освобождения территории православной страны под иудейский Израиль-который щемят со всех сторон арабы!Депутаты-евреи
53 Четвер, 18 вересня 2008 17:45
ЯР-А-СВЕТ
Всевышний, береги РУСЬ СВЯТУЮ ! И РУССКИЙ СВЯТОЙ ЯЗЫК !

Кому интересно, азъ получал больше года информацию о уничтожении, нерукотворном -Украины... О великих бедствиях о водах и наводнениях ждущих народ Украины... Украина будет уничтожена, залита водою, болезни и голод, миллионы смертей, плачь и слёзы...., от Киева останется маленькая деревня.... Как государство Украина перестанет существовать, уже через *** несколько лет, оставшиеся в живых 7 миллионов человек, потянуться к Родовому Союзу с центром города ВЛАДИМИР....
Сразу после бедствий война...
Но оставшиеся уже будут не одни, а с тем кого они ждали и тот кто уже здесь....

Последний Союз, будет последним, блаженным, и долгожданным... Господь оставляет избранных, для того чтобы они насладились торжеством и справедливостью Судьи.

А Украины уже нет, как и некогда не было ! А то, что есть - продано... Народ бес земли , бес прошлого и будущего... Иллюзия и боль ....
Распродажа и уничтожение Святой земли Киевской Руси, притеснение Святого Русского языка, и святой казацкой Русской души, стремление к пустышкам и игрушкам, переполнило чашу терпение Творца... У насильников ( правителей ) Украины свои планы, а у Творца всех Творцов - свои !

Вот эти планы, Ты и испытаешь Русь - и Ты Воскреснешь !

http://alfa-w-omega.narod.ru/ALBOM/2008/3/RUS_RU.jpg
http://alfa-w-omega.narod.ru/ALBOM/2008/3/RUS_UA.jpg
http://alfa-w-omega.narod.ru/ALBOM/2008/3/RUS_BELARUS.jpg
54 Четвер, 18 вересня 2008 17:56
Сергей
Выгнать из парламента всех евреев и комуняк-всех граждан имеюших двойное гражданство отправить на их историческую родину! Недоторканность снять совсех-только полная и неотвратимая ответственность за разграбление страны и унижение народа! Возврат полностью всех долгов вкладчикам Сбербанка Союза по курсу стоимости рубля при Союзе-0.68 копеек за доллар+ % за все 16 лет эксплуатации наших вкладов по забуграм+ моральный ущерб в размере 10000 евро за каждый год незалежности на каждого гражданина страны рожденного и проживающего в этой стране все эти годы национального позора и унижения человеческого достоинства ! Руководителей страны и Национального Банка и всех коммерческих банков привлечь к уголовной ответственности с отбыванием ими как минимум пожизненного заключения в тюрьмах Украины-сежедневной трудовой повинностью с изъятием всех доходов у членов их семей по десятое колено в доход Народной Республики Украина-коей она должна стать во имя возрождения национального достоинства духа народа его чести во имя возрождения самого народа! С этой целью необходимо принять "Закон об отмене рабства в Украине и введении рыночной стоимости рабочей силы технического и инжинерного персонала!"Ввести смертную кару для руководителей высшего звена допускающего разграбление страны и унижение нации!Зарплата Президента и Премьерминистра и членов Парламента должна равняться минимальному пржиточному уровню и повышаться с повышением этого уровня вцелом по стране-только так иникак иначе в сжатые сроки можно покончить с нищетой в Украине! А врагов страны нужно искоренять любыми методами как это делается в Китае Израиле и т.д.Там над этим работают все государствеенные органы-казнокрадов и взяточников а также торговцев наркотой расстреливают на центральном стадионе в Пекине перед началом футбольных матчей национальной футбольной лиги и это правильно ! В Израиле врагов Израиля МОССАД выслеживает и уничтожает по всему миру! А в Украине только на совах заботятся о нации-заболтали все-а как сстрану грабили так и грабят ! Пора браться за очищение авгиевых конюшен украинской власти с низу до верху ! Доколе будет длиться этот беспредел?
55 П'ятниця, 19 вересня 2008 00:23
Марія
Люди добрі! Про що ви тут дискутуєте? Чи для Бога має значення якої національності чи соціального положення людина? Для Бога усі рівні: євреї, українці, росіяни, китайці і т.д. Він всіх однаково любить, якщо ми Його слухаємо і виконуємо його заповіді. Існує лише один Бог. Отже існує і одна правдива релігія, основана на Біблії, а не безліч релігій, які створили собі самі люди. І кожен сперечається - хто прав. Та візьміть до рук нарешті Біблію, яка вже порохом припала! Там все написано. А вижити у більшої частини людства шансу немає. Суд Божий обов»язково прийде. Всі пророцтва з Біблії завжди виконувались. Тож виконається і це. Отже, треба щось робити, щоб бути серед тої невеликої частини людей, яка виживе. А після цього настане «царство Боже як на небі, так і на землі». Те царство - це уряд на чолі з царем, Ісусом Христом, який викупив нас від гріха, і якого настановив на царя сам Бог (чит. Даниїла 7 розд., 13, 14 вірші). Тобто, ні про які людські царства тут не йдеться (чит. Даниїла 2 розд., 44 вірш). Висновок з цього такий. Перестаньмо витрачати час на пошуки винних в наших бідах! Винних багато – і Сатана, який править цим світом, і людські правителі, які попали під його вплив, і наша успадкована недосконалість. Очікувати в теперішньому світі чогось кращого – марна справа, бо «запанувала людина над людиною на лихо для неї»(Бібл.). Тож покладаймося тільки на Бога! І виконуючи дві основні заповіді, які дав нам Ісус Христос (всім серцем любити єдиного Бога і любити свого ближнього, як самого себе (єванг. Марка 12 розд. 29-31 вірші), ми не будемо красти, обманювати, вбивати – не будемо робити нічого такого, що б зашкодило іншим і засмутило Бога. Тоді, можливо, в нас появиться надія – ВИЖИТИ!!!
56 П'ятниця, 19 вересня 2008 08:42
Vadim
Я согласен с Марией. Есть только одна истинная вера - это вера в Бога, Господа Иисуса Христа по Его Слову, исполнение Его заповедей. Искать живых, личных отношений с Ним, а не примыкать к каким-то отдельным мертвым религиям деноминаций. Бог находится в своем вечном и неизменном Слове. Иисус сказал, что "Царство Мое не от мира сего.." (Иоан.18:36). Нужно покаятся в своих грехах искренно от всего сердца и возненавидеть их, и принять Иисуса Христа своим Спасителем. И не думайте, что если президент или парламент будет "христианским", то будем хорошо жить. Ведь истинных христиан всегда за правду, за правильный образ жизни гнали, убивали и клеветали. А этот злой и грешный мир полностью не изменишь, потому что им правит Сатана. Вот когда Господь произведет суд над ним и этим падшим миром, тогда установится Царство Бога. Ищите Христа и бегите к Нему, кайтесь в грехах и надейтесь на милость Его (прощение у Него), иначе будете осуждены с этим миром. Прощение не зарабатывается - это ДАР.
57 П'ятниця, 19 вересня 2008 15:24
Елена
а ведь так оно и есть уже протрубили ангелы.. осталость совсем немного. третья мировая война будет.... как ни прискорбно... все идет как написано в Библии... жалко что такую планету красивую люди сами же и уничтожат... наслаждайтесь тем что дал вам Бог , а шанс есть - перестать грешить . всем. но это нереально, ибо не все на этой земле сторонники Божьи... а за языки скажу так.. все он имеют право на существование.. а навязывание своей веры, языка, традиций и т.п. это против Божьей воли. значит незаконно.... почему я должна в этом году говорить и писать на украинском языке пока у нас президент Ющенко(со своей американской семьей!!!) а потом будет президентом Янукович и снова нужно будет говорить на русском. да что ж это такое. Разве можно таким людям доверять управление целой страной.. где умные адекватные люди????? наверное уже не будет.. материальное ценнее сейчас чем духовное.. опять же по Библии.... Люди..не обижайте друг друга, итак жить тяжело становиться...
58 П'ятниця, 19 вересня 2008 21:38
Александр
Пусть Господь их всех просит. Я молю Господа чтобы Он менял каждое сердце.
Все что скрыто, да будет видимо. От Бога ничего нельзя скрыть, и пусть те люди не думают что никто ничего не знает что они делают. Бог все видет. Покайтесь пока не поздно. Пусть Господь их простит.
59 Понеділок, 22 вересня 2008 17:16
Роман
Я желаю всем счастья !
60 Середа, 24 вересня 2008 23:32
Ростiк
Осознать что такое грех,может тока разум.с ним мы видим светлые и тьомные мысли человека но есть третий ход мыслей который взвешывает степень взатмения (BLECK-RED-WHITE) он запрещьон но некоторые им пользуются (нехотя,намерено,осознательно)
61 Четвер, 25 вересня 2008 20:50
олег
Я думаю,що потрібно вірити у Бога бо Він нас створив дав життя.А зараз де не подивись наркотики.проституція.алкоголь.сигарки шо в ньому е чого не було раніше.Дитинство.ковзанки і вся краса.Золото це що? Це-природа тварини і сама загадка зірки.Ми на них не дивимся,але вони просто не можна підібрати слова.Я думаю,що життя в цьому.Оце й потрібно зрозуміти,щоб увійти в БОЖЕ ЦАРСТВО і жити з БОГОМ.
62 П'ятниця, 26 вересня 2008 16:00
Владимир
НЕ правильно говорите и понимаете Библию. Власть не назначается Богом., Мир принадлежит Лукавому на определеннре время и он хочет уничтожить людей, Бог допускает хоть какуюто власть на земле, что бы земля совсем не захлебнулась в крови, а это не означает что эта власть угодна Богу, Читайте внимательно Деяния Апостолов-- Коринфян1. Так что Власть не от Бога, а от Лукавого, и время этой власти на исходе.Вся власть преступна, даже Церьковь и та преступна, потому- что есть элименты идолопоклонства и не выполнения заветов БОГА и Господа Иисуса Христа-- лже религия==Вавилон великий, вот такие дела христиане, кто является таковыми.
63 Понеділок, 29 вересня 2008 22:25
София
Если народы не опомнятся, не начнут жить по законам, Библии,завтра может не наступить.Планета не может выдержать столько злости,агрессии,лжи и неуважения.Люди посмотрите вокруг, что мы творим с природой?Как мы ведём себя друг с другом?Почему?Зачем?Не надо говорить о государствах,политиках,давайте начнём с себя и уже завтра,улыбнитесь,каждому, кто Вам встретится,помогите каждому,кто об этом попросит,не бросайте мусор, гдн попало,покажите миру своё доброе сердце и чистые помыслы и Вы увидете чудо и страны станут богатыми и природа цветущей и политики нравственными и бескорыстными! Я желаю ВСЕМ СЧАСТЬЯ!!!
64 Четвер, 02 жовтня 2008 19:25
Бунтарь
По библии не обязательно =)
то что человек грешен от рождения и что только в церкви может быть немного грешки простят. всё это ложь.........
человеку от рождения даны все таланты, пока воспитание и окружающие факторы не подавляют развитие человека и его способностей. Мы привыкли слышать только плохое и запоминать это.....
ВЫ Сотворцы со всевышним, независимо от пола, национальности и цвета кожи. =)
Близко то время, когда закончатся беды. =)
(София)- вы молодец ! =)
65 Понеділок, 06 жовтня 2008 18:30
Gocha
KAK I IISUS SKAZAL DEREVO OPOZNAESH EVO PLODIU. VOT ISHITI PLODI TOI RELIGII V KOTOROI VI VERITE. SEVODNIA MNOGO POSLEDOVANII TAK CHTO IA TOLKO CHTO ISTINU VIJU U SVIDETELEI IEGOVI.
66 Вівторок, 07 жовтня 2008 18:47
олег
прочитал; но спор в комментах мне больше напоминает не о согласии, но о распрях. Жаль, что дьявол так овладел умами, что даже в таких (теософских) спорах вносит сомнения и смуту . . . Помните ? что только одна дорога есть верная ? . . .
67 Вівторок, 07 жовтня 2008 19:38
Анна
Слава богу,что люди начали задумыватся, о нашей жизни, о том зачем мы здесь, и в чём смысл нашей жизни! Это радует.Правда жаль,что все начали это понимать,когда уже столько дров наломанно....
68 Четвер, 09 жовтня 2008 17:45
ІГОР
Я би тобі зарядив в носяру так щоб він виліз на потилиці і сказав би :"На це воля Божа". Вічно ви свою недорозвинутість і тупість Богом прикриваєте, козли!
69 Четвер, 09 жовтня 2008 22:03
Ольга
Блудословие, настоянное на Библии. Актуальными эти слова были и 90 лет назад, и во время нашествий хана Батыя, и т.д. Все циклично. Нам дано было пережить время СССР, я бы не сказала, что мне тогда было лучше (мне 36лет). Я не уверена, что надо со страхом воспринимать все происходящие события и при каждом удобном случае упоминать имя Ахметова. Вы уверены, что он счастлив от своего несметного состояния? "Выгнать евреев и комуняк", "посадить банкиров" - так ведь останутся те, кто желает этого, и не уверена, что они лучше первых. Возлюбить ближнего, как себя самого - это то малое, что можно сделать, но и это очень сложно. Может просто научиться любить своих детей, просто своих родных детей? Любить так, чтобы они чувствовали это. Из любимых маленьких людей вырастают любящие большие. Проповедовать любовь было бы гораздо полезнее, чем пугать перспективой скорого суда Божьего.
70 Четвер, 09 жовтня 2008 22:08
Виктория
Мои знакомые называют себя евангельскими христианами, создали свою домашнюю церковь,моют ноги друг другу,крестят друг друга. Среди них два лидера - моя однокласница и её фаворит. На самом деле они лицемеры. Человек обязан быть добрым, отзывчивым,трудолюбивым. По крайней мере, он должен быть просто порядочным. Всё остальное игра,цель которой власть, деньги, обогащение. Нужно быть честным. Бог всё видит и кривлятся перед ним грех.
71 П'ятниця, 10 жовтня 2008 14:30
zinayida
j veru Isusa Xrista. tak j vsegda molilasj, tak stalo lucwe sostojnie u mene. Gospodi Isus Xristos , syn Bowii pomiluimsj!!!!on vas pomowet, spasti. j neveru Sviditel6 Iegova!!!!!!
72 П'ятниця, 10 жовтня 2008 22:44
ra
Я так быстро пробежал по строкам и прочел почти все комменты, что написаны. Каждый там высказывал свое мнение какое оно не было бы, но одно мне понравилось Игорь про заряд в нос, вот где добрые люди прячутся!
73 Понеділок, 13 жовтня 2008 11:00
Steff
Больные какие-то, рботать надо а не по форумам флудить и будет вам щастье
74 Середа, 15 жовтня 2008 23:31
оля
Да, Игорю +5! Добрый человек)))Однако ж правда. Молитесь каждый своему Богу, но люди, не в комментах же это делать надо.
75 Четвер, 16 жовтня 2008 09:10
Жгучее слово
Воспаленный Бред человека с водянкой головы, а не статья
76 Четвер, 16 жовтня 2008 11:30
Володимир
А я й не очікую, що прибічники "великої блудниці", звірини та інші безбожники будуть спокійно сприймати правду, яка написана в цій статті.
77 Вівторок, 21 жовтня 2008 11:13
Украинка
Брэхня, а нэ статтіа.
78 Вівторок, 28 жовтня 2008 05:24
хрен
можете поцеловать свого Исуса прямо в очко!!!только его не было и нет!!не ужели ещё ктото верит что гром на небе это гнев божий.всё это подстава для лохов и зароботок для попов .21 век на дворе пробудитесь от сна.если бы я был у власти я бы всем верующим сделал усыпляющие инъекции а попов всех на колыму отправить .это уже не люди а зомби.их не должно уже быть.
79 Вівторок, 28 жовтня 2008 05:35
хрен
и ещё одна цель нашей религии -подавить у людей ненависть к нашей власти.потому что они учат что вся власть дана людям от бога а не тому кто боьше накрав грошей .и будет наш батько креститься перед камерами аж до усерачки чтоб ы все увидели какой он святой!уже спасу нету от этих храмов настроили ужас сколько.хотят чтобы все молча терпели и молились!ХЕР ВАМ-ЛЮБИ ДРУЗИ!
80 Вівторок, 28 жовтня 2008 17:27
вчителька
Багато в статті правдивого. Але проект держави - утопія. Все ж найближче до Бога - діти, а не ті хто сильні в теорії.
81 П'ятниця, 07 листопада 2008 00:11
Мария
Послушайте, уважаемый хрен! А верить, что люди произошли от мартишек, а весь мир вообще как-то сам появился - ?то не бред? Ниодин человек еще никогда не сотворил ничего живого. Почему сейчас ничего не меняется: рыбы не превращаются в птиц, а птици в слонов. Где останки ?тих переходящих звен от одного вида к другому. Мне кажется - ?то вообще смешно и глупо в такое верить. "Каждый дом кто-то построил, а кто построил все - Бог" . Или вам проще думать, что мы одиноки в ?том мире и ничем никому не обязаны; жить, как хочется?
И нельзя судить всех верующих по попам или им подобным, а также по религии, которую они сами создали со своими правилами и традициями, которих в Библии и в помине нет. Не человек должен подстраивать религию под себя, а религия (вера в Бога) должна менять, исправлять человека. А настоящих верующих или христиан должно бить видно по их делам и любви к ближнему.
А то, что Исус жил - ?то исторически доказаный факт.
И еще. То, что Вы пишете "про батька" - ?то Вы правильно заприметили. Но лучше - обратите внимание не на попов и то, что они говорят, а на саму Библию - в ней вся правда! Почитайте и поразмишляйте!
82 П'ятниця, 07 листопада 2008 11:03
Володимир Нужненко
Для вчительки.
Я намагаюсь не відповідати людям, які просто не бажають сприймати правду. Ви до таких не належите, тому я спробую Вас переконати в помилковості деяких Ваших уявлень про можливий розвиток нашого суспільства.
Для початку повинен сказати, що я маю дві вищі освіти - технічну та економічну, і, скажімо, теорія надпровідності матеріалів мені не менше знайома, ніж макроекономіка та мікроекономіка підприємств.

Тепер дещо про статтю. Ця стаття була написана більше 10 років тому, і тоді реалізація написаного мною могла б стати реальністю, звісно ж, за певних умов. Нажаль, за останнє десятиріччя багато що змінилось і, нажаль, далеко не в кращий бік.
Сподіваюсь, що наприкінці цього або на початку наступного року буде опублікована наступна моя стаття, присвячена цій же тематиці, в якій я пропонуватиму для розгляду модель організації керування саме Україною саме в цей час на перехідний період побудови майбутньої держави, справді справедливої держави по відношенню до усіх громадян.
Повинен зазначити, що в будь-якому випадку багато що залежатиме від виховання, ступені порядності і внутрішнього світогляду тих, на чиї плечі буде покладено реалізацію цієї місії.

Що ж стосовно "утопії"... Я не вважаю, що, наприклад, Царство Боже, показане Іоану і описане ним в останніх главах останньої книги Біблії можна назвати утопією. Хоча б тому, що це Царство йому ПОКАЗАЛИ як реально існуюче. А раз воно - реальність, побудована на вірі і відповідному вихованні простих людей, тобто таких, як ми з Вами, то це означає, що проект будь-якої держави - не утопія (за умови відповідного виховання громадян). Нажаль, в нинішніх умовах багато що залежатиме не стільки від виховання людей, скільки від їх САМОВИХОВАННЯ. В усякому разі треба бути оптимістами хоча б тому, що, погодьтеся, справа ця значно важливіша за дуже й дуже багато що інше.
83 Вівторок, 16 грудня 2008 14:24
С вас сума сойдешь
Кто в этот нацарапанный бред верит??? Тьфу....(и растеклась слюна на мониторе)
84 Вівторок, 23 грудня 2008 10:02
Володимир
Для "С вас сума сойдешь".
Да будет каждому дано по вере его!
85 Неділя, 27 лютого 2011 19:57
123
"Проект глобального порабощения". Док. фильм. Обязательно посмотрите - что сегодня делается! До конца.
http://alternative-view.info/video/229-endshpil-proekt-globalnogo-poraboscheniya-2007.html
И что на самом деле делается в Ливии:
http://nstarikov.ru/blog/8362
86 Неділя, 27 лютого 2011 19:59
123
"Проект глобального порабощения". Док. фильм. Обязательно посмотрите - что сегодня делается! До конца.
alternative-view.info/video/229-endshpil-proekt-globalnogo-poraboscheniya-2007.html
И что на самом деле делается в Ливии:
nstarikov.ru/blog/8362

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники