Політичний оглядач

Четвер
20 червня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Пошуки майбутнього Аналітика Настав час для нової віри

Настав час для нової віри

Друк

Доброго дня, шановні читачі! Мир вашому дому!

Якщо я не помиляюсь, то  я, звичайний українець і звичайний православний мирянин, є якщо не єдиним, то принаймні одним з дуже небагатьох людей на землі, які зрозуміли, що останніми словами  Ісуса на хресті Його були слова: "Леле, Леле, зллємося востаннє!", - що в перекладі з карпатської української (тобто слов'янської) мови на, скажімо, нинішню російську означає: "Отче, Отче, сольемся последний раз!"

Саме цю фразу намагались відтворити у своїх "Євангеліях" Матвій (розд.27 вірш 46: "Елі, Елі, лама' савахта'ні") та Марко (р. 15 в.34: "Елої, Елої, лама' савахта'ні"). А також повністю узгоджуються з цими словами ті фрази, що записані Лукою ("Отче, в руки Твої віддаю Свою душу!" (р.23 в.46)) та Іваном ("Звершилось!" (р.19 в.30)). В будь-якому разі наведені вище фрази з "Євангелій..." в офіційному тлумаченні просто заперечують одна одній.

Про це та багато чого іншого я написав християнським ієрархам в минулі роки. І це моє тлумачення дуже добре узгоджується з об'єктивними доказами росіянина Алєексєя Хрустальова (https://www.youtube.com/watch?v=NzP7neMBlUo) того, що насправді євангельські події, пов'язані з Ісусом, відбувались в західноєвропейській Галлії, а не палестинській абстрактній Галілеї. І тоді стає зрозумілішим, з якого "сходу" прийшли "три волхви", і якою мовою вони володіли...

"Гальський слід" усіх євангельських подій підтверджує й текст останнього розділу Мойсеєвого "П'ятикнижжя", де описується, що перед самою смертю Мойсея йому було дозволено побачити "землю обетовану": "...а Господь дав йому побачити ввесь Край: Галеад аж до Дану..." (Повт.Зак. розд.34 вірш 1). Неважко збагнути, що тут маються на увазі Галлія та Данія...  

Але найголовнішим, що й стало основною причиною написання цієї статті, є те, що останнім часом після уважнішого ознайомлення з деякими текстами Біблії я остаточно переконався, що переважною більшістю юдейська Тора (а отже і майже уся перша частина Біблії - Старий Заповіт) - це книги диявола, метою якого є повне знищення УСЬОГО ЛЮДСТВА (в тому числі й самих юдеїв, але вони про це навіть і не здогадуються!).
Ці висновки деякою мірою підтверджують також слова самого Ісуса під час проповіді серед юдеїв, яким Ісус сказав, що вони (юдеї)  - діти диявола (Єв. Івана, розд.8, вірші 37-47).
До речі, я також переконаний, що Ісус, перебуваючи на землі, не був богом, а тому офіційний християнський символ віри, дуже м'яко кажучи, - насправді невірний.

Моє ж ставлення до християнства в цілому поки що не таке негативне, як до юдейства, за винятком того, що нинішнє християнство йде в фарватері юдейства. А тому треба терміново щось змінювати, поки ще є хоч якийсь час для порятунку людства. Бо фінансове юдейство вже панує майже по усьому світі...

Наскільки я зрозумів, вчення перших християн-гностиків було значно ближчим до справжнього православ'я, ніж до кліриканського християнства, хоча б тому, що гностики стверджували, що роль священиків повинна бути значно меншою і що віряни повинні спілкуватись з Богом без посередників тощо.

Тут потрібно пояснити, що термін "православне християнство" виник за часів московського царя Петра І. А ввів цей термін московський партіарх Никон, який замінив слово "правовірний" на "православний". Сам термін "православ'я" запозичений з язичництва. Адже, згідно з язичницьким віруванням, існують Яв, Нав та Прав. Яв - це той світ, що нас з вами оточує і в якому ми живемо. Нав - це потойбічний світ (певним чином - світ мертвих). А Прав - це світ богів, які створюють закони життя ("правлять"), яких (законів) усі повинні дотримуватись (в тому числі і ми з вами). Так от православ'я - це нічого іншого, як славлення оцієї самої Прави...

І не тільки назва запозичена православним християнством. Усі добре знають дуже багато традицій, які насправді є язичницькими. До таких належать: освячення яєць та пасок на весняне свято Пасхи, колядування на Різдво (колядування - від імені язичницького бога Коляди), святкування Купала тощо, тощо, тощо...

Що ж стосується Ісуса (або як деякі стверджують - Радомира), то останнім часом я усе більше схиляюсь до думки, що він був справжнім учнем тих самих трьох волхвів, які його знайшли при народженні, бо навряд чи вони так тупо і назавжди пішли від нього, залишивши без опіки. І з цієї точки зору зрозумілішими стають усі Ісусові здібності...

Я раджу читачам  подивитись документальний фільм, який розкриває істинну причину створення сучасного християнства: http://www.youtube.com/watch?v=gD1J171tCw0 .
Українським язичникам і іншим рідновірам він нічого нового не відкриє, проте якщо з ним ознайомляться християни, то перегляд цього фільму може змусити їх замислитись над доцільністю подальшого перебування в лавах юдо-християнських.


Сам же фільм зроблений на основі вчень Левашова. Я не можу сказать, що я згоден з усім, про що казав Левашов. Також не багато в чому я згоден і з Фоменком та Носовським. Але головна ідея фільму (що нинішнє християнство як релігія створене для гоїв на користь юдеїв) варта того, щоб з нею знайомити християн.

Ще раз повторюсь, що станом на сьогоднішній день я більше схиляюсь до того, що насправді Ісус скоріше був волхвом, а не юдеєм, вже хоча б тому, що при народженні його знайшли волхви, і навряд чи ці волхви залишили його без своєї опіки та навчань.
Наприклад, як би ви особисто, опинившись на місці цих волхвів, як би Ви самі вчинили? Навіщось надарували Ісусу різні речі, які пов'язані з релігійним дійством, та назавжди б чкурнули геть? А який сенс усе це приносити, долаючи велику відстань? Звісно ж що таке питання з серії про "рот та гриби", але, на мою думку, тут є над чим міркувати.


Лише останніми роками я зрозумів, що більша частина Тори (а отже і Старого Заповіту) - книги звіра (диявола), хоча весь час якась незрозуміла підсвідома недовіра й була. Якщо хтось не вірить в це, то хай дуже уважно ознайомиться, наприклад, з книгою пророка Ісаї. Справжній Творець ніколи не буде безжально знищувати свої творіння, ніколи не буде знищувати своїх дітей!.. Усе, що юдейський бог робить в кінцевому підсумку - не для кращого життя "свого" народу, а задля власної слави, власної величі... А це означає, що цьому пришлому богу, який вимагає не поклонятися іншим (давнішим!) богам, абсолютно байдуже, що потім станеться з "його" народом. Бо справжня його ціль, за допомогою якої він якраз і досягне бажаної власної величі і слави, - це створення такої ситуації, коли знищення усього людства стало б, з погляду "небесної канцелярії", просто невідворотнім! А для цього він хоче довести усім своїм опонентам (в тому числі й справжньому Творцю), що людство наскрізь прогнило морально та ставиться до оточуючого світу ворожо та споживацьки тощо...

От тому і записано в різних текстах Біблії, що повинен статися "природний" катаклізм - землетрус, якого людство ще ніколи не бачило... І при цьому з так званим "обраним" народом станеться те ж саме, що й з іншими народами. Бо куди вони дінуться з "субмарини" під назвою Земля?

А тепер уявіть на хвилинку, що в дуже близькому майбутньому вже відбулись ті катаклізми, про які я писав, і "сім тисяч загиблих імен" - це саме імена,  а не люди. Тобто в дійсності загиблих буде щонайменше(!) сотні мільйонів, а щонайбільше - декілька мільярдів. І це - не перебільшення. Це - констатація майбутніх фактів.
І уявіть, що може бути, якщо серед тих, хто залишиться серед живих, виявиться також і чимало юдеїв, які будуть ознайомлені зі змістом цієї моєї статті. Їм, звиклим до брехні (бо вони так виховані - в дусі навчань пророка Ісаї!), нічого не варто буде сказати як своїм одновірам, так і іншим, що я і був тим самим месією (новим Мойсеєм), якого усі вони чекають саме в наші часи. Заперечити це я вже не зможу, бо навряд чи мені дадуть вижити.  А якщо й виживу, то юдеї спочатку зроблять усе, щоб я "не вижив", а потім "зроблять" з мене нового "месію" для усіх інших, брехливо доводячи, що я агітував за правильність і істинність Тори...

Так от щось подібне відбулось і з тим, кого ми знаємо під ім'ям Ісуса. Адже, незважаючи на жорстку редакційну цензуру, юдеям та їхнім прислужникам не вистачило клепки вилучити дуже цікаві слова на адресу юдеїв з тексту Євангелія від Івана (розд.8, вірші 42-47):
"А Ісус їм сказав: "Якби Бог був Отець ваш - ви б любили мене, бо від Бога я вийшов і прийшов - не від себе ж самого прийшов я, а мене Він послав. Чому мови моєї не розумієте? Бо не можете чути ви слова мого. Ваш батько - диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як гово'рить неправду, то говорить зо свого, бо він  - неправдомовець і батько неправді. А мені ви не вірите, бо я правду кажу. Хто з вас може мені докорити за гріх? Коли ж правду кажу, чом мені не вірите? Хто від Бога, той слухає Божі слова; через те ви не слухаєте, що ви не від Бога".

Ще раз наголошую, що це Ісус казав юдеям під час своїх проповідей. На моє переконання, тільки волхв, вихованець інших волхвів, міг таке казати юдеям!
І чому це раптом офіційна церква визнає лише чотири Євангелія? А де інші? Невже серед Ісусових учнів було лише четверо грамотних? А де Євангеліє від самого Ісуса, який сам був грамотний і повчав навіть самих священиків?..

 

Але повернемось до ролі юдеїв як народу, кимось "обраного". Юдеї, добившись страти Ісуса, через деякий час за допомогою продажного римського папства з його "хрестовими походами" та констянтинівських собору та армії знищили усіх справжніх послідовників Ісуса і насадили своє юдо-християнство, яке зі справжнім вченням Ісуса не має нічого спільного!


І вже давно назріла необхідність щось робити з християнством, щоб врятувати якомога більше душ від пут диявола. І я навіть не маю нічого проти того, щоб частина цих душ звернулась навіть до язичництва (хоча я впевнений, що термін "слов'янство" тут вірніший). Але в тій ситуації, що зараз існує, це неможливо, а значить, треба створювати щось інше, що б повністю заперечувало догмати тори і нині існуючі брехливі символи віри офіційного (кліриканського) християнства. Якщо цього не зробити, витягти людей з пут юдо-християнства буде майже неможливо. Та ви й самі все це добре бачите.

І якщо ми з Вами хочемо вижити під час майбутніх катаклізмів, то повинні, підтримуючи один одного, зробити усе, що в наших силах для того, щоб у "небесної канцелярії" стало менше приводу для знищення усього людства. Хто знає, може заради декількох сотень тисяч праведних ці майбутні катаклізми будуть не такими нищівними і більш вибірковими...

 

Хочу наголосити, що я не претендую на істину в останній інстанції. Просто я намагаюсь розповісти про те, що я бачу, про те, що я знаю, і про те, що я передчуваю...

І тепер я можу сказати, що, здається, я зрозумів, що треба зробить, щоб повернути українців (та й інших слов'ян) до справжньої віри. І свою впевненість я черпаю зі слів пророка Даниїла, який згадував про початок царювання Сина Людського, царювання Якого не закінчиться ніколи (Дан., розд.7).

Ісус ніколи не казав, що був богом. Проте Він казав, що ніхто не прийде до Отця, окрім як через Сина.
Нам потрібно повернути людству вчення Ісуса в тому розумінні, в якому його давав сам Ісус, а не в вигляді, викривленому юдо-християнством. А також повернути християнству ті апокрифи, які виявились "незручними" кліриканським священикам на догоду юдеям.

Адже не дарма ж, наприклад, навіть в тексті канонічного Євангелія можна прочитати слова Ісуса до учнів: "На путь до поган не ходіть, і до самарянського міста не входьте, але йдіть радше до овечок загиблих дому Ізрайлевого." (Матв., розд.10, вірші 5-6). А взагалі - цікавий цей розділ, а особливо - 25 вірш...

А в апокрифі "Євангеліє від Андрія", про яке в інтернеті далеко неоднозначні висловлювання, взагалі сказано на початку п'ятого розділу (рос.): "Спросил Андрей, ученик Его: «Каким народам нести благую весть о Царствии Небесном?»  Ответил Иисус: «Идите к народам восточным, к народам западным, к народам южным, туда, где живут сыны дома Израилева. К язычникам севера не ходите, ибо безгрешны они и не знают пороков и грехов дома Израилева"...

Щоб легше було православним християнам виходити з лав юдо-християнства, на мою думку, треба нам створити нову християнську конфесію.
Це може бути, наприклад, православна церква Сина Людського (ПЦСЛ) тощо.

При цьому варто по-новому переоцінити ставлення до багатобожжя.

[До речі, в останній книзі Біблії і Євангелія - Об'явленні Івана Богослова (тобто Апокаліпсисі) записано: "А навколо престолу - двадцять чотири престоли, а на престолах я бачив двадцятьох чотирьох старців, що сиділи, у шати білі одягнені, а на головах своїх мали вінці золоті, а від престолу виходили блискавки, і голоси, і громи." (розд.4, вірш 4).
Так, може, це й справді написано Іваном про язичницьких (тобто слов'янських (або слав'янських)) богів?.. В цьому випадку, можливо, Бог-Отець: Сварог (як бог, який створив всесвіт), Даждьбог (який в якості продовження Сварога створив нашу Сонячну систему включно з Землею і є Богом Сонця), Перун (як продовження Даждьбога в царині блискавок, воїнства тощо) і так далі по переліку богів...]

В такому випадку Ісус (чи Радомир, Ісса) - наймолодший з богів - Бог миру й злагоди на Землі...

В Апокаліпсисі сказано, що Ісус "переміг так, що може розгорнути книгу і зламати сім печаток її" (р.5, в.5).
А у християнського пророка Даниїла (юдеї його не вважають пророком) записано: "Я бачив у видіннях ночі, аж ось разом з небесними хмарами йшов ніби Син Людський, і прийшов аж до Старого днями, і Його підвели перед Нього. І Йому було дане панування й слава та царство, і всі народи, племена та язики будуть служити Йому. Панування Його - панування вічне, яке не спиниться, а царство Його не буде зруйноване" (Дан, р.7, в.13-14).


Священики пропонованої церкви не повинні брати з прихожан гроші за здійснення церковних обрядів.
При цьому треба буде добитись законодавчого зобов'язання держави надавати приміщення для здійснення церковної служби, забезпечити священиків робочими місцями для заробляння грошей на проживання та гарантувати надання священикам можливості здійснення церковної служби (зі збереженням середньої заробітної плати по основному місцю роботи).
Думаю, що подібні законодавчі заходи стали б не зайвими і для сьогоднішніх священиків.

Пожертви ж від прихожан повинні передаватись, наприклад, до державного (або місцевого) бюджету.


Шановні відвідувачі сайту! Я закликаю усіх, кого зацікавила моя ідея зі створення нової християнської конфесії, звертатись до мене зі своїми пропозиціями, побажаннями, порадами, допомогами та просто з метою брати в цьому посильну активну участь во славу Бога та процвітання України.

Слава Ісусу та слава Україні!
Амінь!


Володимир Нужненко.

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники