Політичний оглядач

Четвер
20 червня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Пошуки майбутнього Аналітика Свою майбутню долю доведеться обирати вам самим

Свою майбутню долю доведеться обирати вам самим

Друк

В кінцевому підсумку, обирати вам, громадянам: чи брати активну участь у майбутніх подіях, а чи спробувати “пересидіти” майбутні катаклізми. А катаклізми ці – “не за горами”.  Адже, якщо вірно розтлумачені кілька різних пророцтв (а я в цій вірності не сумніваюсь),  то ті правителі, при яких відбудуться ці катаклізми – нинішній керманич Ватикану Франциск та нинішній керівник московського Кремля Путін.

Дехто з вас давно вже помітив, що в останні роки на сайті “Політичний оглядач” все рідше і рідше стали з’являтись нові статті та відгуки на політичні події в Україні і світі.

Пояснення цьому дуже просте. А що саме змінилось протягом останніх років? А-НІ-ЧО-ГІ-СІНЬ-КО!

Та ж сама корупція, тільки в ще більших розмірах...
Той самий рекет (до того ж – в державному масштабі та ще й з боку тих, хто й мав сам боротись з цим рекетом)...
Те саме прагнення значної меншості громадян дуже збагатитись за рахунок усіх інших громадян...

Майже усі аналітичні статті, опубліковані раніше, можна віднести і до теперішнього часу.

Ну скажіть, будьте так ласкаві, що змінилось на краще в Україні або якійсь іншій державі світу за останні роки або й десятиліття окрім здобуття політичної незалежності колишніх союзних радянських республік та вступу деяких другорядних країн колишнього СЕВ до Євросоюзу?
Насправді в світі в цілому нічого на краще не змінилось!

Ніхто з вас не замислювався, чому саме так відбувається? А причина насправді дуже проста. Все через світову економічну систему, яку людство отримало не від Бога, а від сатани...

Не зрозуміли? Спробую пояснити “на пальцях”.

Яка економічна система є сьогодні пануючою на Землі? ФІНАНСОВО ОРІЄНТОВАНА.
А яка повинна була бути? РЕСУРСООРІЄНТОВАНА. Тобто, усі економічні ресурси планети повинні належати або усім громадянам відповідних держав, або усьому людству в цілому через відповідні органи, до складу яких повинні обиратись представники усіма відповідними громадянами тощо.
В цьому випадку не буде дуже багатих, а також і дуже бідних людей. І до мінімуму буде зведено причини, через які на землі відбуваються війни...

А що ми маємо на сьогодні? Майже усі ресурси планети (і кожної держави) фактично належать окремим приватним особам... Звідси і витоки майже усіх людських бід.

Дехто з вас скаже, що ресурсоорієнтовану економіку побудувати неможливо. Проте така економіка існувала близько 70 років в Радянському Союзі. І існувала якийсь час досить непогано. Зруйнували ж її переважно дві причини: корупція і той факт, що державою керували і створювали закони саме офіційні безбожники, які піклувались передусім про себе улюблених, а не про народ.
Витоки ж корупції неважко побачити тим, хто дуже уважно вивчає Старий Заповіт. Але про це – окрема розмова.

А от ідея побудови комуністичного суспільства була запозичена саме із Біблії... При змалюванні Царства Божого в різних частинах текстів було наведено дві фрази. В одній було сказано про те, що в Царстві Божому кожен буде займатись улюбленими справами. А в іншій – про те, що у кожної людини назавжди буде витерто “сльози з обличчя” (тобто у людей не існуватиме різного роду проблем існування). Іншими словами, в Царстві Божому реалізовані відомі принципи розподілу: "від кожного – за здібностями його, кожному – за потребами його"...
От і маємо – прийшли до того, від чого тікали...

Ще одна “дрібниця”: побудова Царства Божого не означає повну відмову від приватної власності, а лише відносно економічних ресурсів...

Багато хто думає, що фінансовоорієнтована економіка – назавжди. Але вони помиляються. Адже зміна так званої “епохи риб” на “епоху водолія” якраз і означає зміну передусім саме орієнтації світової економіки.
Яким чином це відбудеться, багато в чому залежить від вибору людства.
Якщо “небесна канцелярія” не відчує намагань людей зміни орієнтації економіки, то можливе застосування “превентивних заходів” на кшталт біблійного надпотужного землетрусу, “якого людство ще ніколи не бачило”  і який знищить більшу частину людства.

От і виходить, що в наших з вами майбутніх катаклізмах винними, передусім, будемо ми з вами, якщо нічого не будемо змінювати на краще.

Час для наших з вами дій на покращення життя вже давно настав. Потрібно лише усім нам згуртуватись навколо... того, кого треба, а не навколо того, хто рекламує себе, вкладаючи в ці реклами величезні кошти.

Так навколо кого ж треба гуртуватись? Можливо, вже настав час нам усім згуртуватись навколо того, кого сам Бог обрав для того, щоб відкрити людству очі... І ця людина – українець, звичайний громадянин України, який ще ніколи не брав активної участі в політичному житті суспільства, але який добре знає, ЩО нам усім треба робить, і ЯК потрібно це робить. Який знає, яке суспільство потрібно збудувать і як цього можна досягти.

В кінцевому підсумку, обирати вам, громадянам: чи брати активну участь у майбутніх подіях, а чи спробувати “пересидіти” майбутні катаклізми. А катаклізми ці – “не за горами”.  Адже, якщо вірно розтлумачені кілька різних пророцтв (а я в цій вірності не сумніваюсь),  то ті правителі, при яких відбудуться ці катаклізми – нинішній керманич Ватикану Франциск та нинішній керівник московського Кремля Путін.

Ще раз підкреслюю, що свою майбутню долю доведеться обирати вам самим...
 

 

 Володимир Нужненко для ресурсу “Політичний оглядач”

 
Коментарії (1)
1 П'ятниця, 02 лютого 2018 13:13
Сергій Ярунський
Гарний гумор, до речі...

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники