Політичний оглядач

Середа
17 липня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна СНД Poсія Росія збирається дозволити собі бити ядерною зброєю

Росія збирається дозволити собі бити ядерною зброєю

Друк

Росія може дозволити собі наносити попереджувальний ядерний удар по агресору у випадку загрози своїй безпеці.

Про таку нову редакцію військової доктрини Росії, що готується, повідомив секретар Радбезу Росії Микола Патрушев в інтерв'ю газеті Известия.

"Цей розділ (про можливість застосування ядерної зброї) Військової доктрини сформульований у дусі збереження за Російською Федерацією статусу ядерної держави, здатної здійснити ядерне стримування потенційних супротивників від розв'язання агресії проти Росії і її союзників", - розповів він.

"Це є в доступній для огляду перспективі найважливішим пріоритетом нашої країни", - підкреслив Патрушев.

"Скоректовані умови використання ядерної зброї при відбитті агресії з застосуванням звичайних засобів ураження не тільки у великомасштабній, але й у регіональній і навіть у локальній війні", - заявив Патрушев.

"Крім того, передбачається варіантність можливості застосування ядерної зброї в залежності від умов обстановки і намірів ймовірного супротивника. У критичних для національної безпеки ситуаціях не виключається нанесення, у тому числі превентивного ядерного удару по агресору", - заявив він.

Він також припустив, що під кінець року нова редакція Військової доктрини буде готова для представлення президенту країни.

Раніше російська Держдума в першому читанні прийняла поправки до закону про оборону, яким дозволяється використання армії за кордонами Росії.

Українська правда

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники