«Але я думаю, що в цій ситуації може постраждати і політикум», - сказав нардеп.
На думку Чечетова, на сьогодні немає групи професійних політиків вищого класу, тобто 450 місць у парламенті такими людьми було б дуже важко заповнити.
Він підкреслив, що український парламент під час розділення влади і бізнесу мусить пройти еволюційний шлях, а не революційний.
Парламентарій нагадав, що прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко свого часу ухвалила рішення залишити бізнес і піти у велику політику, а Віктор Пінчук, навпаки, віддав перевагу над політикою бізнесу. «Я думаю, це питання найближчим часом вирішуватиме й Ахметов», - додав Чечетов.
Політик вважає, що якби не було «подій 2004 року», то і Ахметов би не пішов до парламенту, так само, як і багато бізнесменів.
Нагадаємо, електронна система голосування «Рада» з початку нової сесії матиме спеціальний режим функціонування, який передбачатиме особисту присутність народного депутата на пленарному засіданні. Про це заявив голова Верховної Ради Арсеній Яценюк під час робочої поїздки в Автономну Республіку Крим.
Як повідомили в прес-службі Верховної Ради, за словами спікера, розпорядження щодо оновлення електронної системи голосування «Рада» введено в дію.
«Я обіцяв, і я реалізував пряму конституційну норму – особисте голосування народного депутата. Хто не хоче працювати в парламенті – є можливість написати заяву», - зазначив Яценюк.
Він висловив думку, якщо не будуть змінені підходи народних обранців до процедури голосування, це негативно вплине на рейтинги політичних сил, які представлені в парламенті. «Я публікуватиму списки тих людей, які ходять на роботу, і тих, які не ходять. Країна повинна знати своїх героїв», - пообіцяв керівник парламенту.
ForUm