Політичний оглядач

Вівторок
21 травня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Україна Політичні події Розпочато активні дії з організації нетипової для України політичної сили

Розпочато активні дії з організації нетипової для України політичної сили

Друк

Наприкінці останнього робочого дня минулого тижня, тобто 1 листопада, відбулось створення першого регіонального комітету політичного об'єднання "Сила людей". А точніше, було створено київський регіональний оргкомітет майбутньої політичної партії.

На перший погляд, ця подія не повинна претендувати на якусь суттеву увагу або на якусь унікальність. Адже в Україні вже існує близько 200 партій. І, здавалося б, однією більше чи однією менше, яка різниця? А різниця і унікальність якраз і полягає в тому, що ця майбутня політична сила утворюється не під якогось політика, не якимось "олігархом" і не "згори",а якраз навпаки - "знизу".

Спочатку утворюються первинні осередки, які потім створюють оргкомітети наступного вищого рівня і так далі. Такого в Україні ще було. 

Це ж як існуюча влада і існуюча насьогодні так звана опозиція вже "дістали" простих людей, що вони, ці прості громадяни, розпочали створення своєї політичної сили для протидії провладній політичній силі "знизу", тобто самі!

Звісно ж, що курчат по осені рахують. То ж подивимось, чи справді цей процес створення дійсно народної партії закінчиться створенням по-справжньому потужної політичної сили, здатної змінити життя пересічного громадянина України на краще. А ми з вами запам'ятаймо цю назву: "Сила людей", а також сайт: http://sylalyudey.org.

 

 Володимир Нужненко.

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники