Політичний оглядач

Вівторок
21 травня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Регіони Південь Вітренківці заявляють про жорстоке побиття учасників антинатовського табору

Вітренківці заявляють про жорстоке побиття учасників антинатовського табору

Друк
Під час демонтажу антинатовського табору міліція побила учасників акції. Сім машин відвезли потерпілих до лікарні.

Про це повідомила прес-служба ПСПУ.

Зокрема, в повідомленні йдеться, що вчора невідомі, одягнені у форму української міліції й спецназу в кількості 50 чоловік, та група бритоголових , які назвали себе будівельниками напала на антинатовський табір прогресивних соціалістів у селищі Чорноморське Комінтернівського району Одеси.

За повідомленням ПСПУ, була побита секретар Одеського обкому ПСПУ, заступник голови Одеської облради Соловенко Ольга Миколаївна, були побиті журналісти, фото- та відеоапаратура. Серед побитих жінки, діти, люди літнього віку. Розгромлено техніку, розламані й зірвані намети, у яких люди ночували, розбита кухня.

Голова ПСПУ Наталія Вітренко заявила, що мирна акція проходила в повній відповідності з 34 і 39 статтями Конституції України, 11 статтею Конвенції з захисту прав і основних свобод людини. «Бандити у формі й без неї під прикриттям міліції громлять і розкрадають особисту власність громадян, власність депутатів Одеських обласних та Одеської міської ради. Це все робиться для того, щоб закрити рот, залякати й знищити супротивників втягування України в НАТО, команди, для всіх тих бешкетувань, дає Президент Ющенко»,- сказала лідерка ПСПУ.

Також Вітренко заявила наступне: « Як би не залякував нас цей помаранчевий пронатовсько- бандерівський режим на чолі з Ющенком, прогресивні соціалісти свою боротьбу за порятунок країни від натовського ярма не припинять».

Прес служба ПСПУ повідомляє, що всі заяви Вітренко в прокуратурі проігнорували.

Додамо, що лідер ПРПУ закликала «правозахисні організації України, Росії, всіх країн світу, Раду безпеки ООН, ОБСЄ негайно розслідувати жахливе порушення прав людини в Україні, захистити наш народ від нахабного порушення волевиявлення народу України й втягування України в НАТО».

Нагадаємо, минулого вівторка неподалік селища Чорноморське Комінтернівського району сталася сутичка між учасниками акції Україна за НАТО!, які 29 червня розгорнули наметове містечко, та активістами Партії прогресивних соціалістів України, які прибули сюди.

Як повідомлялось, вчора ввечері намети були демонтовані, але поки не вивезені. Близько десяти учасників акції перешкоджають виїзду самоскиду на автотрасу. Вони тримають у руках транспаранти НАТО – фашисти ХХI століття, НАТО - гестапо.

новинар

 
Коментарії (4)
1 Середа, 16 липня 2008 22:29
Путин
Настоящая фамилия "Витренко" - по папе Дубовицкая по маме Гройсман. Что ещё добавить? :-)
А вы НАТО, НАТО...
2 Понеділок, 08 вересня 2008 21:33
Путину на 16.08
В США управляет еврейское лобби. Вы считаете, что Витренко митингует с подачи США и НАТО, или у вас логорея с с перепою?
3 Неділя, 27 лютого 2011 19:48
123
"Проект глобального порабощения". Док. фильм. Обязательно посмотрите - что сегодня делается! До конца.
http://alternative-view.info/video/229-endshpil-proekt-globalnogo-poraboscheniya-2007.html
И что на самом деле делается в Ливии:
http://nstarikov.ru/blog/8362
4 Неділя, 27 лютого 2011 20:44
123
"Проект глобального порабощения". Док. фильм. Обязательно посмотрите - что сегодня делается! До конца.
http://alternative-view.info/video/229-endshpil-proekt-globalnogo-poraboscheniya-2007.html
И что на самом деле делается в Ливии:
http://nstarikov.ru/blog/8362

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники