Політичний оглядач

Середа
18 вересня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Регіони Центр Реклама «покращення життя» замість реальних дій

Реклама «покращення життя» замість реальних дій

Друк

Нещодавно стало відомо, що з обласного бюджету буде виділено 200 тисяч гривен на висвітлення «підвищення стандартів життя».

Зокрема, ТОВ «Редакція газети «Україна-Центр» заробить 27 тис грн. на висвітленні підвищення стандартів життя, редакція газети «Народне слово» отримає 25 тис грн. за висвітлення базових напрямків розвитку регіону. Телерадіовидавнича компанія «Новий день» отримає 35 тис грн. на висвітлення інноваційного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та розширення зовнішніх відносин. Решту 110 тис грн. розділять між собою 24 районних газети.
Свою думку стосовно цього питання висловив голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко: «Не буду приховувати, мене не здивував розмах, з яким у нас в області планується висвітлювати стандарти життя. Хоча 200 тисяч це й не малі гроші, і вони дійсно могли б комусь допомогти. Але наша обласна влада в період, коли рівень добробуту населення стрімко котиться вниз, хоче в чергове пропіарити себе і обдурити людей. Після такої підтримки деяких ЗМІ, стає зрозумілим, чому в нас  не знайдеш критичної інформації про владу, адже газети і навіть інтернет видання  вже прикормлені. Саме це в Україні і створює лише ілюзію  покращення життя людей».
Нажаль, на сьогоднішній день, ми дійсно спостерігаємо картину, коли в Кіровоградській області майже немає ЗМІ, які б чесно і неупереджено висвітлювали події, які б подавали інформацію під іншим кутом, а не тим, який диктується владою.


Прес-служба Кіровоградської обласної організації
Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники