Політичний оглядач

Середа
25 грудня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Україна Аналітика Пам’ятаймо про створену штучно страшну національну катастрофу

Пам’ятаймо про створену штучно страшну національну катастрофу

Друк

Все більше і більше світових науковців доходить висновку, що голодомор 1932-1933 років - безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної комуністичної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу.

Комуністичний режим застосував конфіскацію продовольства в якості зброї масового знищення населення. За оцінками дослідників, втрати від голоду становили від 7 до 10 млн. осіб, до того ж, понад третина з них – діти!


Досить цікавий та красномовний факт: про цю трагедію України ще з 1933 року знали й писали на Заході, але радянський комуністичний режим усе повністю заперечував!

І навіть 1988 року, коли конгрес США офіційно визнав голодомор геноцидом українського народу і такого ж висновку дійшла і Міжнародна комісія юристів, кремлівський радянський уряд продовжував усе заперечувати, і про голод офіційно і не згадували, наче його ніколи й не було.

Вперше проблема голодомору об'єктивно була висвітлена лише після проголошення незалежності України, а саме - у 1992-1993 роках.

Після того, як у травні 2002 року Верховна Рада України визнала голодомор актом геноциду проти українського народу, парламент, уряд, Міністерство закордонних справ, Постійне представництво України при ООН здійснили велику кількість заходів та проводили значну роботу, метою яких було інформування якнайширшого кола світової громадськості про жахливу загальнонаціональну українську трагедію, яка сталася наприкінці першої третини 20-го століття..

І до 75 річчя цієї трагедії журналісти багатьох видань підготували сотні літературних і фотоінформаційних матеріалів, в яких спогади свідків тих страшних подій, архівні документи і матеріали.

Усі ці матеріали відкриті і безкоштовні, що сприятиме формуванню об'єктивного і повного уявлення про найтрагічнішу сторінку в історії України. І дуже хочеться вірити, що всебічні, правдиві знання про штучний голодомор в Україні 1932-1933 років допоможуть уникнути подібних катастроф у майбутньому.

Що ж стосується сьогодення, то Президент України Віктор Ющенко попросив Папу Римського Бенедикта XVI і Вселенського патріарха Варфоломія I пом'янути у своїх молитвах жертв Голодомору 1932-1933 років.

 

Політичний оглядач

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники