Політичний оглядач

Понеділок
24 січня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Україна Аналітика Наслідки майбутньої адміністративної реформи для українців і не тільки для них.

Наслідки майбутньої адміністративної реформи для українців і не тільки для них.

Друк

Якщо дуже уважно і ретельно проаналізувати, до чого призведе запропонована Порошенком і Гройсманом адміністративна реформа, то в кінцевому підсумку можна зі 100%-вою впевненістю сказати наступне: українська земля остаточно перестане належати українцям.

Адже неважко, ретельно проаналізувавши, зрозуміти, що все робиться для того, щоб рішення земельних питань всередині громади вирішувала сесія вищої, ніж місцева, ради. А сесії подібних рад вже давно навчились робити кишеньковими ті, в кого дуже багато грошей. А в кого дуже багато грошей? В простих українців? Ні. Тож, хто буде й далі відчужувати і скуповувати українські землі? Не українці.

Я нічого не маю проти тих національностей, які це можуть (і дуже хочуть!) зробити. Але я – проти того, що саме вони хочуть зробити з українським народом, керуючись настановами пророка Ісайї.

Хочу зайвий раз нагадати усім (я вже багато років про це кажу), що як тільки здійсниться те, про що домовились і що обіцяв Бог своєму «обраному народу» (тобто після того, як Бог звільниться від усіх своїх обіцянок), то, за словами святого Малахія (який жив ще в 12 столітті), «Страшний Суддя прийде судити народ свій». А відбудеться це при теперішньому папі римському і при теперішньому правителю Московії (а це – з іншого біблійного пророцтва).

Якщо хтось не вірить, що юдейський Бог здатен на таке, то раджу дуже уважно прочитати те, що Він сам сказав. Адже, обіцяючи «своєму народові» світове панування тощо, Він це робить (за Його ж словами!) не для цього народу, а для власної величі, власної слави… Тобто, Йому байдуже, що після цього станеться з «його народом»…

А якщо байдуже Йому, то чому це повинно хвилювати мене? Це питання більше – до Порошенка, Гройсмана, Коломойського та багатьох-багатьох інших (не даремно ж Бог зібрав значну частину «свого народу» на землях, які на 200 мертів нижче рівня світового океану)…

 

 Володимир Нужненко для ресурсу "Політичний оглядач"

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники