Політичний оглядач

Субота
20 квітня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Україна Аналітика Практичні поради виборцям, які бажають змін життя на краще

Практичні поради виборцям, які бажають змін життя на краще

Друк

                                       Шановні виборці!

   Тим з вас, хто планує 26 жовтня прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос за «потрібного» кандидата, але не знає, хто ж саме цей «потрібний», я й пропоную свою консультаційну допомогу.

Для прийняття вірного рішення передусім потрібно йти «від зворотного». Що це означає? Це означає, що, переглядаючи перелік кандидатів або партій, потрібно подумки «відкидати» шкідливих, на вашу думку, кандидатів і потім вибрати когось з тих, хто у вас залишився.

Отже, ви отримуєте два величезні бюлетені з кандидатами: один – з переліком партій, а другий – з переліком мажоритарних кандидатів.

 1.    В бюлетені з переліком партій потрібно передусім «відкинути» ті партії, які, на вашу думку, більше шкодять Україні та простому народу, ніж допомагають. Які саме ці партії? Це партії олігархів та безбожників (в тому числі й колишні регіонали): комуністична партія, партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна», політична партія «Опозиційний блок», політична партія «Нова політика», політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ». 

Дуже обережно треба підходити до партій, представники яких зараз знаходяться при владі, але надто мало роблять (а можна сказати, що взагалі нічого) для боротьби з корупцією: політична партія «Народний фронт», партія «Блок Петра Порошенка» (присутні багато олігархів), політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Я не буду згадувати різні метеличні та технологічно-близнюківські партії, а назву партії, з яких особисто я оберу одну: політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»,  політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода», політична партія Об’єднання «Самопоміч», політична партія «Сила Людей», партія Зелених України, партія «Блок Петра Порошенка» (остання - з великими зауваженнями!).

2.    В бюлетені з переліком мажоритарників потрібно перш за все відкинути усіх самовисуванців. Тому що переважна більшість самовисуванців – це олігархи, «регіонали», комуністи та інші безбожники. Звісно, що серед самовисуванців будуть і представники демократичних сил, але їх надто мало в порівнянні з потенційними та явними регіоналами. Тут потрібно звертати увагу, від якої партії кандидат висунутий, або ж членом якої партії він є.

Однозначно не потрібно голосувати за безпартійних самовисуванців (бо скоріш за все, це – замасковані «регіонали») та самовисуванців-членів компартії, регіоналів, різних соціалістів, від Сильної України, Опозиційного блоку тощо.

Отже, голосуйте за будь-якого кандидата від партії, представників якої не було у Верховній Раді.

Лише виконавши запропоновану методику пошуку, ви зробите головне – зробите усе можливе, щоб не допустити у Верховну Раду зрадників України, олігархів та корупціонерів.

Сподіваюсь, що ви скористаєтесь цими порадами для створення умов майбутнього покращення свого життя.

 

Володимир Нужненко

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники