Політичний оглядач

Субота
04 січня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна Україна Аналітика Про що мовчать претенденти на президентську булаву-2010? Скільки платять політики за мітинг? (Огляд преси)

Про що мовчать претенденти на президентську булаву-2010? Скільки платять політики за мітинг? (Огляд преси)

Друк

Всі основні гравці, окрім, хіба що Віктора Ющенка, вже активно стартували у виборчих перегонах. Але, як стверджує газета «День», для тих, хто має високі шанси на перемогу, цей старт надто низький. Причому – для всіх.

Відмінність полягає лише в наявності ресурсу: фінансового, адміністративного, зрештою, людського. Як стверджує експерт видання – всі кандидати повторюють заготовки 2004-2006 років. І не говорять про головне – як Україні виборсатися з кризи.

"Бліда" копія Майдану, або Юлію Тимошенко висунули в президенти "всім миром", звезеним до Києва з регіонів", – у статті під таким заголовком газета «Україна молода» розповідає про умови "екскурсії прихильників до Києва": від 50 гривень добових до 70 гривень авансу плюс 200 — по поверненні додому. Реєстрація була жорстка, відлучатися з майдану Незалежності — суворо не рекомендовано, відтак розходитися далеко від своїх "сотників" політичні туристи не наважувалися. З огляду на організованість і оплачуваність "білий" Майдан-2009 порівняно з "помаранчевим" прототипом-2004 скидався на попсову пародію, зазначає видання.

Якщо власних нафти та газу Україні не вистачає для покриття всіх внутрішніх потреб, то електроенергії країна виробляє з надлишком. Адже держава володіє потужним комплексом атомних, теплових і гідроелектростанцій. Відтак існує чудова можливість для закріплення України на зовнішніх енергетичних ринках. Але, на жаль, як зазначає дописувач газети «Голос України», навіть девальвація національної валюти стосовно долара і євро, що робить вартість української електроенергії привабливішою, не змогла істотно збільшити експорт української електроенергії. Про те, чому - автор розмірковує у статті "Експортно-енергетичне прокляття України".

Реальна зарплата в Україні за останній рік зменшилася через інфляцію на 11%, хоча номінально виросла на 2,5%. Як інформує газета «Сегодня», найбільше заробляють у Києві – 3250 грн. на місяць, а найменше – в Тернопільській (1435 грн.) та Чернігівській областях. Найбільша зарплата нині на авіатранспорті – 4943 грн. , а найменша – в рибній галузі, сільському господарстві та в медицині. Більше про статки українців інформується в статті "Заможніші від усіх льотчики, а бідніші – рибалки".

 

Радіо Свобода

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники