Політичний оглядач

Вівторок
21 травня
Розмір тексту
  • Збільшити розмір тексту
  • Стандартний розмір тексту
  • Зменшити розмір тексту
Головна У світі Ближній схід Ізраїль досі не отримав усіх документів, необхідних для розшуку Лозінського

Ізраїль досі не отримав усіх документів, необхідних для розшуку Лозінського

Друк
Правоохоронні органи Ізраїлю досі не отримали від України належних юридичних обґрунтувань, необхідних для початку розшуку екс-депутата Лозінського. Про це "Німецькій хвилі" повідомили у прес-службі ізраїльської поліції. Розшуки зниклого екс-депутата Лозінського в Ізраїлі доповнюються усе новими версіями. Зокрема, за даними місцевих ЗМІ, українець може переховуватися в Ізраїлі з російським паспортом на ім’я Віталія Фершака.

 

"Немає достатніх підстав вважати його підозрюваним"

Повідомляється також, що до розшуків Лозінського вже долучилися й ізраїльські спецслужби. Проте у коментарі "Німецькій хвилі" речник поліції Алекс Кагальський зазначив, що розслідування фактично «буксує», а слідчі взагалі обмежені у своїх діях, оскільки попри значний резонанс цієї справи, Генпрокуратура України досі не передала ізраїльській стороні необхідного пакету документів: "Немає достатніх підстав вважати його підозрюваним. Той первинний запит, який надійшов з України, не має достатньої юридичної сили", - наголосив Кагальський.

Водночас, за словами прес-секретаря поліції, якщо Київ надішле хоча б мінімальний пакет документів, правоохоронні органи зможуть остаточно відповісти на питання, чи перетинав підозрюваний ізраїльський кордон, а  якщо цей факт буде підтверджено, то можуть встановити місцеперебування Лозінського упродовж "нетривалого часу".

Колишнього депутата від БЮТ Віктора Лозінського розшукують у звязку з рослідуванням убивства. У липні Верховна Рада достроково припинила повноваження депутата Лозінського, після чого СБУ оголосила його в розшук.

 

Німецька хвиля

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

Погода

Лічильники